Berkcan Okar afişleri dünya çapında ödüllendirildi

ABD’de düzenlenen dünyanın en prestijli yarışmasında Türk grafik tasarımcısı Berkcan Okar üç ödül birden kazandı. Okar’ın üç afişi ödülle döndü.

16 Mayıs 2017 Salı, 09:02

Berkcan Okar afişleri dünya çapında ödüllendirildi. Dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarından olan International Design Awards (IDA) / Uluslararası Tasarım Ödülleri’nde, Türk grafik tasarımcısı Berkcan Okar’a üç ödüle birden layık görüldü. Berkcan Okar tasarladığı afişlerle grafik tasarım dalı, basılı/afiş kategorisinde farklı işlerle altın, gümüş, bronz ve iki tane mansiyon ödülü kazandı.

52 ülkeden 1000’den fazla işin yer aldığı International Design Awards (IDA) / Uluslararası Tasarım Ödülleri Los Angeles’ta düzenlendi. 10’uncusu bu yıl düzenlenen IDA’da grafik tasarım, moda tasarım, mimarlık, ürün tasarımı gibi kategorilerdeki işler değerlendirildi.

ÜÇ AFİŞE ÖDÜL

“Bitmiş Aşklar Müzesi” filminin afişi birinicilik (Altın), “Beginner” filminin afişi ikincilik (Gümüş), “Zer” filminin afişi ise üçüncülük (Bronz) ödüllerini kazandı.

Los Angeles’ta bu yıl 10. kez düzenlenen dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarından olan ve 52 ülkeden 1000’den fazla işin yer aldığı International Design Awards (IDA) / Uluslararası Tasarım Ödülleri’nde, Türk grafik tasarımcısı Berkcan Okar’a üç ödüle birden layık görüldü.

Editör: Pelin Çite

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz