Haziran Falcısı gerçek hayattan kitaba

17 Eylül 2018 Pazartesi, 12:24

Haziran Falcısı gerçek hayattan kitaba dökülmüş satırlarlardan oluşuyor. Belgin Karabulut’un romanı Haziran Falcısı, yaşanmış hayatın masallardaki gibi büyülü bir kesitini anlatıyor.

Belgin Karabulut’un Haziran Falcısı adlı romanı raflarda yerini aldı. Kadına dair, hayata dair, inceliklere dair bir masal okuru bekliyor.

Bir şekilde hayatları kesişen, bunu bir şans gibi gören bu kesişmeyle tamamlanarak kader defterine yazılan koca bir hayatı paylaşan üç kadın Feray, Mayıs, Gülin.

Sandığa sakladıkları hüzünlerini ceplerindeki hayallerini yanlarına alarak hayattan mola istercesine rotalarını seçilmiş durak Heybeliada’ya çevirirler.

Feray, Mayıs ve Gülin’in yaşadıkları rüya olamayacak kadar gerçek gerçek olamayacak kadar masalımsıydı. Zamansız ve unutulmaz yolculukları. Kadere aşka hayallere umuda dair çıkmazlarda Haziran Falcısı’nın mucizelerine çıkartıyordu.

Hayatta her şey ve herkes olması gereken zaman da olması gerektiği yerdedir.

Mucizelere ve tılsımlara inanmaya devam edin. Sabır ve inançla hak edildiğinde mutlaka bir gün hayatlarınıza dokunacaklardır.

Belgin Karabulut, incelikli anlatımıyla üç kadından yola çıkarak bir gerçek hayat masalı kaleme alıyor. Yarattığı yoğun atmosferde tılsımlı bir hikaye okuru bekliyor.

Son bir not: Bu kitap gerçek bir hayat hikayesinden esinlenerek yazılmıştır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz