Künye

27 Kasım 2016 Pazar, 16:32

GENEL KOORDİNATÖR
Yavuz Rençberler
yavuz@724kultursanat.com

YAYIN DANIŞMANI 

Sayım Çınar

sayimcinar@gmail.com

YAYIN KOORDİNATÖRÜ
Celal Kartalsoy
celal@724kultursanat.com

İÇERİK YÖNETMENİ
Fatih Rençberler
fatih@724kultursanat.com

TEKNİK YÖNETMEN
İsmail Kılıç
ismail@724kultursanat.com

EDİTÖRLER
Serdar Tunatürk
serdar@724kultursanat.com

Pelin Çite
pelin@724kultursanat.com

Kenan Kaldan
kenan@724kultursanat.com

GECE EDİTÖRÜ

Cem Cengiz Yarar
cem@724kultursanat.com

TEMSİLCİLER

Londra

Özlem Aydın
ozlem@724kultursanat.com

Almanya

Selim Rençberler
selim@724kultursanat.com

HUKUK DANIŞMANI
Tuna Üsküplü
tuna@724kultursanat.com

SİSTEM YÖNETİMİ VE SERVİS SAĞLAYICI

724kultursanat.com, ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
724kultursanat.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

www.724kultursanat.com sitesi www.dosyahaber.com sitesi ile içerik paylaşımı gerçekleştirmektedir

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
724kultursanat.com ’da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
724kultursanat.com ’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir.

GİZLİLİK POLİTİKASI

Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları 724kultursanat.com’a aittir.

724kultursanat.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar 724kultursanat.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the teknogram.com. However, sometimes the teknogram.com uses third parties to process your information.
teknogram.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the teknogram.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the teknogram.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the teknogram.com and its services. When you use teknogram.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the teknogram.com cookies section of our full

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz