Şener Şen yeni film için hazırlanıyor

Sinemamızın sevilen ismi Şener Şen, yine bir Yavuz Turgul filminde rol almak için çalışmalara başladı. Filmin konusu henüz belli değil. Ancak, ünlü aktörün bir holding patronunu canlandıracağı belirtiliyor.

27 Mart 2017 Pazartesi, 08:45

Türk sinemasının sevilen ismi Şener Şen yeni film için hazırlanıyor. 2010’da Av Mevsimi filmi ile beyazperdede olan Şener Şen, yeni bir film için Yavuz Turgul’la bir araya geldi. 

Şener Şen ve Yavuz Turgul sinemanın adeta ayrılmaz yönetmen-oyuncu ikilisi oldu. Şener Şen’in son oynadığı filmi Av Mevsimini de Yavuz Turgul çekmişti. Yeni filmin senarist ve yönetmenliğini yine Yavuz Turgul yapacak. 

Şener Şen, Ertem Eğilmez’in yedi filmde oynadı. Şerif Gören’in 1993 yapımı Amerikalı filminde rol aldı. Bu iki yönetmenin dışında sadece Yavuz Turgul’la çalıştı. 1993’deki Amerikalı filminin ardından bugüne dek hep Yavuz Turgul filmlerinde kamera karşısına geçti. 

Şener Şen, Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni (1990), Gölge Oyunu(1992), Eşkiya(1996), Gönül Yarası(2005), Kabadayı(2007) ve son olarak 2010 yapımı Av Mevsimi’nde Yavuz Turgul’la çalıştı. 

Şener Şen, Yavuz Turgul’la yeni proje için bir araya geldi. Buluşmaya yapımcı Mine Vargı da katıldı. Adı ve konusu henüz açıklanmayan filmle ilgili bilinen ise sadece Şener Şen’in ‘Banker Bilo’da olduğu gibi yine bir holding patronunu canlandıracak olması. 

Editör: Serdar Tunatürk

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz