Seran Göçer Güzelliğin Pozitif Hali’ni yazdı

Güzellik yolculuğunda günümüz teknolojileriyle ilgili merak edilenler bu kitapta yer alıyor. Doktor Seran Göçer, Güzelliğin Pozitif Halini yazdı.

02 Ekim 2018 Salı, 09:05

Seran Göçer, Güzelliğin Pozitif Hali’ni yazdı. Dr. Seran Göçer, güzellik yolculuğunda günümüz teknolojileriyle ilgili merak edilenleri kaleme aldı. Güzelliğin Pozitif Hali, bir rehber ve başvuru kitabı olarak raflarda yerini aldı. 

Güzel ve sağlıklı görünümün şifrelerinin verildiği kitap, saç dökülmesinden kilo dengelemeye, doğru beslenmeden modern zaman hastalıklarından korunmaya kadar merak edilenleri ele alıyor. 

Kitabın tanıtım bülteninden okuyalım:

Doktor Seran Göçer’le güzellik yolculuğunda günümüz teknikleriyle ilgili merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulacaksınız. Saç dökülmesinden kilo dengelemeye, doğru beslenmeden modern zaman hastalıklarından korunmaya kadar tüm kritik tüm konular Pozitif Güzellik’te anlaşılır ve akıcı bir dille anlatılıyor. Dr. Seran Göçer’in kaleminden Pozitif Güzellik, profesyonel bir el kitabı, akıcı bir günlük, bilgilendirici bir kaynak kitap. Dahası Dr. Seran Göçer birçok protokolünü ilk kez Pozitif Güzellik’te paylaşıyor! Profil Kitap etiketiyle raflarda yer alan Pozitif Güzellik yeni sezonun göze çarpan kitaplarından.

Arka kapak yazısı

Genç, güzel, taze bir görünüm arzusu, insanlık tarihi kadar eski. 

Hepimiz daha iyi görünmek, ışıldamak, zamanın yıkıcı etkilerinden korunmak istiyoruz. 

Medikal estetik, beklentilerimizi karşılama noktasında müthiş bir noktaya geldi. 

Artık bilim güzelliğin hizmetinde, mutluluğun izinde, doğallığın peşinde. 

Bu noktada ünlü doktor Seran Göçer, yıllar içinde biriktirdiği başarı ve deneyimlerinden yola çıkarak bize tam ihtiyacımız olanı anlatıyor: Bedenimizin güzelliğini ruhumuzun iyiliğiyle birleştirmenin yollarını!

Pozitif Güzellik’te hem farklı tekniklerle ilgili bilgi sahibi olacak, hem yanlış bilinen doğrulara, doğru bilinen yanlışlara yanıtlar bulacak, saklı güzelliğimizi ortaya çıkarmayı öğreneceğiz. Protokoller, tarifler, uygulanabilir yöntemlerle güzellik çok yakınımızda. 

Hazır olun: İçimizdeki ışık bedenimizi aydınlatacak, şimdi güzellik sırası bizde. Zaman Pozitif Güzellik zamanı! 

Editör: Pelin Çite

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz