Sıla kitap imza protestosu için ne dedi

İmza gününde bekleyen okurların tümünün kitaplarını imzalayamadığı için protesto edilen Sıla Gençoğlu, ne söyledi? Ünlü pop müzik şarkıcısı Sıla, şiir kitabını imzalamak için İstanbul Kitap Fuarı’nda yoğun bir ilgiyle karşılaştı. Ancak bütün okurların kitabını imzalamadan fuar alanından ayrıldı.

13 Kasım 2017 Pazartesi, 18:07

Sıla kitap imza protestosu için ne dedi? Pop müziğin sevilen seslerinden Sıla Gençoğlu, geçtiğimiz günlerde İstanbul Kitap Fuarı’nda düzenlenen imza etkinliğinde okurlar tarafından tepkiyle ‘uğurlanmıştı’. Çünkü Sıla’nın imza gününde bekleyen okurların bir bölümü hayal kırıklığına uğradı. Ellerinde Sıla’nın şiir kitabıyla saatlerdir bekleyen yüzlerce okur, sanatçıyı protesto etmişti.

Sıla’yı sabah saatlerinden beri bekleyen çoğunluğu genç okur kitlesinin bir bölümü kitaplarını imzalatamadı. Sıla Gençoğlu iki saat süresince kitabını imzaladı. Süre dolunca da bekleyen okurlar ellerinde kitaplarıyla kalakaldı. Bu nedenle satın aldıkları kitapları iade edenler ve Sıla’yı protesto edenler de oldu. 

Sıla Gençoğlu, bugün NTV’de yayınlanan Gece Gündüz programında konuyla ilgili gelen soruyu cevapladı. Sıla, yaşanılanın kendisini üzdüğünü belirterek “İki saatlik imza diliminde bütün okurların kitabını imzalamak mümkün olmadı. Çok şükür ki seviliyorum. Ancak sabaha kadar da orada kalsam, yeni gelenlerin kitaplarını imzalamak imkanımız olmayacaktı. İmza günü etkinliği için belirlenen iki saatte imzalayabildiğim kadar okurun kitabını imzaladım. Ben de üzgünüm” dedi. 

Editör: Pelin Çite 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz