Susmuş’un şarkısı diziye damga vurdu

Seksenler dizisinin sessiz karakteri Susmuş öyle bir şarkı söyledi ki izleyenler ekrana kilitlendi. Plakçı Niyazi’nin dükkanında elindeki mikrofonla karşımıza çıkan Susmuş belki de yılın aşk şarkısını okudu.

12 Aralık 2016 Pazartesi, 22:02


Seksenler dizisinde sessizliği ile öne çıkan hatta ‘dilsiz’ olduğu düşünülen Susmuş’un şarkısı son bölümde izleyiciyi ekrana çiviledi. Dizinin müptelaları Susmuş’un birkaç kez konuştuğuna şahitlik etmişti. Hatta bir kez piyano başında şarkı da söylemişti Susmuş. İzleyenler Susmuş’un şarkı söylemesine ilk kez şahit olmuyorlardı ama bu kez farklıydı. Susmuş’un okuduğu aşk şarkısı duygu doluydu.

Seksenler dizisinin 205’inci bölümünde Susmuş, mahalleye klasik müzik kasetlerini satmaya çalışan Niyazi’nin dükkanında okur şarkısını. Elinde mikrofonla Susmuş o güzel şarkıyı seslendirmektedir. Niyazi de o şarkıyı kasete kaydeder. Derdi ise yıllardır aşık olduğu Nazlı’ya o şarkıyla ulaşmaktır. Kasedi Nazlı’ya verir. Nazlı teype takar ve biz de o andan itibaren Susmuş’un o güzel sesini ve şarkısını dinleriz. 

İşte 80’ler dizisinde Susmuş’un şarkısı, izleyebilirsiniz

 

Editör: CEM CENGİZ YARAR

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz