Cenk Küpeli nişanlı mı – Diyetisyen Alev Gezer kim

01.04.2019
A+
A-

Demet Şener’in sevgilisi Cenk Küpeli’nin 3 yıldır diyetisyen Alev Gezer ile nişanlı olduğu iddiası magazin dünyasına bomba gibi düştü.

Cenk Küpeli nişanlı mı – Diyetisyen Alev Gezer kim

Cenk Küpeli nişanlı mı? Diyetisyen Alev Gezer kim? Demet Şener’in genç sevgilisi Cenk Küpeli’nin 3 yıldır diyetisyen Alev Gezer ile nişanlı olduğu iddia edildi. 

Cenk Küpeli ise iddiaların doğru olmadığını belirterek, Alev Gezer’in eski kız arkadaşı olduğunu söyledi. Ünlü basketbolcu İbrahim Kutluay’dan olayı bir şekilde boşanan eski manken Demet Şener, yeni bir aşka yelken açmıştı.

42 yaşındaki Demet Şener, kendisinden 8 yaş genç sevgilisi Cenk Küpeli ile çektirdiği aşkın ispatının fotoğrafını da sosyal medyadan paylaşmıştı. 

Demet Şener’in sevgilisi Cenk Küpeli hakkında magazin dünyasına bomba gibi düşen bir iddia ortaya atıldı. Cenk küpeli’nin diyetisyen Alev Gezer ile 3 yıldır nişanlı olduğuna dair iddialar ortalığı karıştırdı. 

Bu iddianın ardından meraklı bakışlar Demet Şener ve Cenk Küpeli cephesine çevrildi. Cenk Küpeli, fazla vakit kaybetmeden iddiayla ilgili açıklama yaptı. 

Cenk Küpeli, yaptığı açıklamada “Çıkan haberler kesinlikle doğru değildir. Bu zamana kadar kimseyle nişanlanmadım. Kendisi eski kız arkadaşımdır. Olmayan şeylerle Demet’le olan ilişkim yıpratılmaya çalışılmaktadır. Şu anda tek önemli şey Demet’le olan ilişkimdir. Saygı duyulmasını rica ediyorum” dedi.

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.