Uğur Yücel Neyzen Tevfik olacak

Usta oyuncu Uğur Yücel, Neyzen Tevfik’i canladıracak. Ünlü oyuncu, Neyzen Tevfik’i tiyatro sahnesinde canlandıracağına dair müjdeyi verdi.

Uğur Yücel Neyzen Tevfik olacak

Uğur Yücel Neyzen Tevfik olacak. Ünlü oyuncu Uğur Yücel, tek kişilik gösterisine devam ederken sahneden müjdeyi verdi: “Neyzen Tevfik’i canlandıracağım”.

Sinema, televizyon dizileri ve tiyatronun başarılı oyuncusu Uğur Yücel, Azınlıkta Kaldık oyunu seyirciyle buluşuyor. Seneler sonra tiyatro sahnesine geri dönen Uğur Yücel, Türkiye turnesi yapıyor. 

Her oyununda kalabalık seyirci kitlesi önüne çıkan Uğur Yücel, gösterisinde sıklıkla Şair Neyzen Tevfik’in şiirlerinden okuyor. Uğur Yücel son gösterisinde seyirciye seslendi: “Onun gözünden bakmaya başladığım zaman sahnede Neyzen Tevfik’i canlandıracağım”. Seyirciler Uğur Yücel’in bu haberini alkışlarla karşıladı.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.