6. Beylikdüzü Heykel Sempozyumu başlıyor

Beylikdüzü Belediyesi’nin ‘Sanat Bugüne Nefes, Yarına Umuttur’ temasıyla düzenlediği 6. Beylikdüzü Heykel Sempozyumu, birbirinden değerli heykeltıraşları Beylikdüzü’nde ağırlayacak.

6. Beylikdüzü Heykel Sempozyumu başlıyor. Beylikdüzü Belediyesi’nin ‘Sanat Bugüne Nefes, Yarına Umuttur’ temasıyla düzenlediği 6. Beylikdüzü Heykel Sempozyumu, birbirinden değerli heykeltıraşları Beylikdüzü’nde ağırlayacak. ‘Metal ve Ahşap’ üzerine gerçekleştirilecek olan sempozyum, 1 Aralık Çarşamba günü saat 13.00’da Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ın ilk çekici vurmasıyla başlayacak.

Sempozyum kapsamında sanatlarını icra edecek heykeltıraşlar ise Ayhan Yılmaz, Çiğdem Öz, Ferit Yazıcı, Halil Fırat Uysal, Özcan Özkarakoç, Saim Gökhan Ercan, Selçuk Yılmaz, Sevgi Karay, Tayfun Karadeniz olacak.

1-15 Aralık tarihleri arasında Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde 9 heykeltıraşı bir arada üretmeye davet eden sempozyum, 15 günlük çalışma süresinin sonunda kapanış töreni ve sergi açılışıyla sona erecek.

YER: Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi -2.Kat
ADRES: Cumhuriyet Mahallesi Çandarlı Sokak, Atatürk Blv. No:28, Beylikdüzü- İstanbul

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.