9 Kere Leyla tanıtım fragmanı yayınlandı

08.02.2020
A+
A-

Komedi türündeki 9 Kere Leyla filminin tanıtım fragmanı yayınlandı. Haluk Bilginer ve Demet Akbağ’ın başrollerini oynadığı filmde zengin bir işadamının sevgilisi ile karısının arasında kalış öyküsünü izleyeceğiz.

9 Kere Leyla tanıtım fragmanı yayınlandı. Yönetmenliğini Ezel Akay’ın üstlendiği 9 Kere Leyla filminin başrollerinde Haluk Bilginer ve Demet Akbağ var. Filmin vizyon tarihi daha önce duyurulmuştu. 27 Mart 2020 tarihinde sinema seyircisiyle buluşacak olan 9 Kere Leyla için teaser hazırlandı. 

9 Kerel Leyla tanıtım fragmanı (teaser) sinemaseverlerle paylaşıldı. 9 Kere Leyla filminin oyuncu kadrosunda usta oyuncular var. Demet Akbağ ve Haluk Bilginer’in yanı sıra Elçin Sangu, Fırat Tanış ve Alican Yücesoy filmin diğer oyuncuları. 

Şarkıyı Haluk Bilginer söyledi

Teaser şarkısının bestesi Ender Akay’a, sözleri ise Ezel Akay, Uğur Saatçi, Özlem Lale ve Adnan Yıldırım’a ait. Haluk Bilginer tanıtım filmindeki şarkıya sesiyle hayat verdi. Eğenceli şarkının sözleri erkeklerin erkeklere eleştirisi niteliğinde. 

Komedi türündeki film 9 Kere Leyla filmin yapımcısı Contact Film Works dağıtımcısı ise CGV Mars.

9 Kere Leyla filminin senaryosunu Adnan Yıldırım, Özlem Lale, Uğur Saatçi, Ezel Akay birlikte yazdı. 9 Kere Leyla filminde Haluk Bilginer zengin iş adamıdır. Zengin işadamı Adem’in eşini Demet Akbağ canlandırıyor. Adem eşi Leyla ile evliliğini bitirmek ister.

Adem’in sevgilisi Nergis rolünde ise Elçin Sangu var. 

Ancak Adem, eşi Leyla ile sevgili Nergis (Elçin Sangu) arasında kalır. Film işte bu arada kalışın komik öyküsünü beyazperdeye taşıyor. 

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Dil Tarih Coğrafya mezunudur. Türk hikayeciliği konusunda mikro tarih çalışmaları bulunmaktadır. Kültür sanat etkinlikleri, yazar buluşmaları, söyleşiler düzenlemektedir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.