Ajda Pekkan Marmaray ve İstanbul’u gezememe ukdesini paylaştı

Süper star Ajda Pekkan, ünlü olduğu için İstanbul’u gönlünce gezemediğinden dertli…

Ajda Pekkan Marmaray ve İstanbul’u gezememe ukdesini paylaştı. Süper star Ajda Pekkan, ünlü olmanın dezavantajlarından birinin de gönlünce gezememek olduğunu söyledi. Ajda Pekkan, Sabah gazetesine verdiği röportajında “Metrobüse, İDO’ya hiç binmedim, çok merak ediyorum. Metroya da metrobüse de hiç binmedim. Hele Marmaray’ı çok merak ediyorum. Vapura binmek de çok istiyorum.” dedi.

Ajda Pekkan, ünlü olmanın getirdiği sorumluluk nedeniyle İstanbul’u gönlünce gezemediğinden dert yandı. Pekkan “İstanbul’u gönlümce gezmek istiyorum ama olmuyor. Mesela Kapalıçarşı’yı, Tahtakale’yı, Perşembe Pazarı’nı veya Galata’yı gezmek istiyorum ama uzun yıllardır buralara gitmiyorum. İçimde ukdedir bu.” dedi. Ajda Pekkan, vapura bindiği yılların çok eskide kaldığını şu sözlerle anımsadı ve anlattı: “Deniz albayıydı babam, onunla binerdik küçükken. O günler hâlâ aklıma geliyor.” 

ETİKETLER:
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.