Alice müzikali bilet fiyatları ne kadar?

22.03.2022
A+
A-

Zorlu PSM’nin kapalı gişe oynayan müzikali Alice uzun bir aradan sonra yeniden seyirciyle buluşuyor. Alice müzikalinin bilet fiyatları açıklandı.

Alice müzikali bilet fiyatları ne kadar?

Alice müzikali bilet fiyatları ne kadar? Zorlu PSM’nin 2019 yılında ilk kez sahneye koyduğu Alice Müzikali bu sezon da seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. 

Uzan bir aranın ardından 3 Nisan’da seyirciyle buluşacak olan Alice Müzikali, Turkcell Sahnesi’nde saat 21.00’de…

Lewis Carroll tarafından yazılan ve bugüne kadar 174 dile çevrilerek edebiyatın eşsiz eserlerinden biri olma özelliğine sahip “Alice Harikalar Diyarında”, Serdar Biliş’in yönetmenliği ve Beyhan Murphy’nin koreografisi ile çağdaş bir müzikal uyarlama olarak yeniden sahnedeki yerini alıyor.

İlk kez 7 Şubat 2019’da perde açan, 23. Afife Tiyatro Ödülleri’nde “Haldun Dormen Özel Ödülü” ve En İyi Koreografi Ödülleri’nin sahibi olan Alice Müzikali, uzun bir aranın ardından 3 Nisan’da seyirciyle buluşacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Zorlu PSM’de kapalı gişe oynayan müzikalde Serenay Sarıkaya “Alice” olarak izleyicisinin karşına çıkarken, Ezgi Mola “Kraliçe”, Enis Arıkan “Tavşan”, Şükrü Özyıldız “Şapkacı”, İbrahim Selim “Kral”, Merve Dizdar ise “Kedi” rolü ile yer alıyor.

Kapı Açılış: 20.00

Alice Müzikali: 21.00

Alice Müzikali Bilet Fiyatı 

VIP – 504.00 TL

1. Kategori – Tam: 420.00 TL

2. Kategori – Tam: 370.00 TL

3. Kategori – Tam: 291.00 TL

4. Kategori – Tam: 245.00 TL

5. Kategori – Tam: 193.00 TL

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.