Ankara gülecek – Ankara Uluslararası Komedi Festivali programı

23.10.2019
A+
A-

5. Ankara Uluslararası Komedi Festivali 1-7 Kasım 2019 tarihleri arasında düzenlenecek. Türkiye’nin ilk komedi festivali 2015 yılından beri aralıksız yapılıyor.

Ankara gülecek – Ankara Uluslararası Komedi Festivali programı

Ankara gülecek. Ankara Uluslararası Komedi Festivali programı açıklandı. Türkiye’nin ilk komedi festivali 2015 yılından bu yana düzenleniyor. 

Ankara Uluslararası Komedi Festivali’nin sanat yönetmenliğini mizah yazarı Vedat Özdemiroğlu yapıyor. Festivalin yapımcılığını ise “Gezgin Kültür Sanat” üstleniyor. 5. Ankara Uluslararası Komedi Festivali 1-17 Kasım 2019 tarihleri arasında düzenlenecek. 

Festivalde tiyatro oyunları, stand-up gösterileri, konserler, tiyatro etkinlikleri ve amatör komedyenler için düzenlenen etkinlikler yer alıyor. 5. Ankara Uluslararası Komedi Festivali açılışı Cem Yılmaz’ın “Diamond Elit Platinum Plus” gösterisiyle yapılacak.

Ferhan Şensoy, Alpay Erdem, Mahşer-i Cümbüş, Vedat Özdemiroğlu, Yıldıray Şahinler, Zafer Algöz, Hayrettin, Can Yılmaz ve Erkan Can, Ankara seyircisinin karşısında olacak.

Festival mekanları: Nazım Hikmet Sanat ve Kongre Merkezi, Congresium, Tatbikat Sahne, 4 Mevsim Tiyatro Salonu, GAGA Manjero, Route Sahne, IF Sokak.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.