Aşkımız Eski Bir Roman imza günü

Ahmet Ümit son romanı Aşkımız Eski Bir Roman için ilk imza etkinliğini düzenliyor. Ahmet Ümit, imza gününde kalemle ıslak imza yerine ‘kaşe imza’ kullanacak.

Aşkımız Eski Bir Roman imza günü 20 Eylül 2019 tarihinde düzenlenecek. Ahmet Ümit’in son romanı Aşkımız Eski Bir Roman için ilk imza etkinliğinin yeri Yapı Kredi Yayınları Beyoğlu Kitabevi.

Ahmet Ümit’in yarattığı karakter Başkomser Nevzat’ın maceraları devam ediyor. Üç öyküden oluşan Aşkımız Eski Bir Roman raflara çıktıktan bir kaç gün sonra ilk imza etkinliği yapılacak. 

Ahmet Ümit Aşkımız Eski Bir Roman imza etkinliğini sosyal medyadan duyurdu. Aşkımız Eski Bir Roman imza günü 20 Eylül 2019 Cuma günü saat 17.00’de Beyoğlu İstiklal Caddesi üzerindeki Yapı Kredi Yayınları Beyoğlu Kitabevi’nde düzenlenecek. 

İmza yerine kaşe

Ahmet Ümit, daha önce de açıkladığı gibi imza günlerinde ıslak imza atmak yerine ‘kaşe’ basıyor. İmza günlerindeki izdiham, kalabalık Ahmet Ümit’in bileğinde zedelenmeye neden olmuştu. Yazar daha önce bu sağlık sıkıntısını televizyon programında anlatmış ve neden ‘kaşe imza’ kullandığına açıklık getirmişti. 

Sözün kısası, Ahmet Ümit sevenlerini kuyrukta çok fazla bekletmemek için hem de sağlık sorunu nedeniyle imza gününde ‘kaşe imza’ kullanmaya devam edecek. 

 

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.