Ata Demirer Aslı Turanlı aşkı sinemaya yansıyacak mı

Ünlü komedyen Ata Demirer’in oyuncu sevgilisi Aslı Turanlı’nın rol aldığı Aslı gibidir filmi vizyonda. Ata Demirer Aslı Turanlı aşkı yeni ortaya çıktı. Merak edilen sorulardan biri Ata Demirer, yeni filminde Aslı Turanlı’ya rol verecek mi?

Ata Demirer Aslı Turanlı aşkı sinemaya yansıyacak mı? Ünlü komedyen Ata Demirer, yeni aşkı Aslı Turanlı ile ilgili ilk fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı. Instagram hesabından oyuncu sevgilisi Aslı Turanlı ile olan fotoğrafını paylaşan Ata Demirer, yeni sinema filmi hazırlıklarını sürdürüyor. 

Şimdi merak edilen sorulardan biri:  sevgilisi Aslı Turanlı’yı yeni sinema filminde oynatacak mı? Aslı Turanlı Ata Demirer filminde rol alacak mı? 

Aslı Turanlı da oyuncu. Vizyona yeni giren  filminde rol alıyor. Televizyon dizilerinde de oynayan Aslı Turanlı Ata Demirer’den 23 yaş küçük. Ata Demirer 46, Aslı Turanlı 23 yaşında.

Aslı Turanlı sinemada yeni vizyona giren Aslı Gibidir filminde rol alıyor.

Aslı Turanlı kimdir sorusunun cevabına batacak olursak, televizyon dizileri önümüze geliyor. Aslı Turanlı Arka Sokaklar dizisinde rol aldı. “Ahh Süreyya” adlı müzikalde oynadı. 

Ata Demirer Aslı Turanlı aşkı sinemaya taşınacak mı, elbette bilinmez. Ancak geçmişte Ata Demirer, dizi ve sinema oyuncusu Özge Borak ile aşk hayatı yaşamış ve evlenmişti. Daha sonra da boşandılar. Bu süreçte Ata Demirer ve Özge Borak aynı sinema filmlerinde rol almışlardı. 

Aslı Turanlı’nın da rol aldığı Aslı gibidir filminin fragmanı 

 

 

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.