Atilla Dorsay kalp ameliyatı oldu

Sinema eleştirmeni ve kültür sanat yazarı Atilla Dorsay kalp ameliyatı geçirdi. Dorsay’ın 6 damarı değiştirildi. Sağlık durumunun iyi olduğu belirtiliyor.

Atilla Dorsay kalp ameliyatı oldu. Sinema eleştirmeni, yazar Atilla Dorsay’ın kalbindeki sıkıntının giderilmesi için Bursa’da bir özel hastanede kroner by-pass ameliyatı yapıldı. Dorsay’ın 6 damarı değiştirildi. Yoğun bakım ünitesinden çıkarılan Dorsay, servis odasında bakım altında tutuluyor. 

Atilla Dorsay geçtiğimiz hafta Bursa’nın Mudanya ilçesindeki tatili sırasında göğüs ağrıları hissetmiş ve hastaneye başvurmuştu. Yapılan inceleme sonucunda Dorsay’ın koroner by-pass ameliyatına karar verilmişti. 

Hastaneden yapılan açıklamaya göre Atilla Dorsay başarılı bir ameliyatın bir süre yoğun bakım ünitesinde tutuldu. Ardından da servis odasına alındı. Yetkililer Dorsay’ın sağlık durumunun iyi olduğunu belirttiler. 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.