Aytaç Arman vefat etti cenazesi ne zaman

26.02.2019
A+
A-

Yeşilçam’ın usta oyuncusu Aytaç Arman vefat etti. Aytaç Arman kanser tedavisi görüyordu. Aytaç Arman hayatını kaybetti. Aytaç Arman’ın cenazesi ne zaman?

Aytaç Arman vefat etti cenazesi ne zaman

Türk sinemasının ünlü ismi Aytaç Arman vefat etti. 70 yaşında hayatını kaybeden Aytaç Arman, kanser tedavisi görüyordu. Gerçek adı Veysel İnce olan Aytaç Arman bir süredir tedavi görüyordu.

Yarın (27 Şubat 2019 Çarşamba) Atlas Sineması’nda Aytaç Arman için anma töreni düzenlenecek.

Yeşilçam’ın duayen oyuncusu Aytaç Arman, 2 Şubat’tan beri yoğun bakımdaydı. Sanatçının durumu ağırlaştığı için yoğun bakıma kaldırılmıştı.

Aytaç Arman hayatını kaybetti. İstanbul Onkoloji Hastanesi’nde yoğun bakım ünitesinde tedavi altında tutulan Aytaç Arman vefat etti.

Aytaç Arman 70 yaşındaydı. Bir süredir kanser tedavisi gören Aytaç Arman, hastalığını hayranlarından gizliyordu. Aytaç Arman’ın cenazesi ile ilgili gelişmeleri paylaşacağız. Aytaç Arman’ın cenaze namazı nerede kılanacak? Buradan okuyabilirsiniz, tıklayın.

 

ETİKETLER:
Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.