Behzat Ç yeni sezon fragmanı yayınlandı

Televizyon ekranlarının efsane dizilerinden Behzat Ç yeni bölümleri ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Fenomen dizi Behzat Ç 6 yıl aradan sonra yeni bölümleri ile seyirciyle buluşacak.

Behzat Ç yeni sezon fragmanı yayınlandı

Behzat Ç yeni sezon fragmanı yayınlandı. Fenomen dizi Behzat Ç uzun bir ayrılık sonrası yeni bölümleri ile ekrana gelecek. Behzat Ç’nin yeni bölümleriyle ilgili ilk fragman yayınlandı. 

Behzat Ç ilk olarak 2011 yılında hayatımıza girdi. Televizyonda 3 sezon seyirciyi ekranlara kilitleyen Behzat Ç, yeni bölümleri ile geliyor. Türk dizi tarihinin unutulmaz işlerinden Behzat Ç, BluTV ile geri dönüyor.

Behzat Ç yeni sezon fragmanı yayınlandı. Dizinin başrolünde her zamanki gibi Erdal Beşikçioğlu oynuyor. Diziyle ilgili bir süredir kısa haberler geliyordu. Dizinin yeniden çekileceği konuşuluyor ancak detay verilmiyordu. Detayları gizli tutulsa da Behzat Ç’nin ilk fragmanı yayınlandı.

Behzat Ç yeni sezon fragmanı, izleyebilirsiniz. 

 

Behzat Ç BluTV ekranında izleyiciyle buluşacak. Hayatımıza girdiği 2011 yılında farklı tarzı, hikayesi ve konuları işleyiş biçimiyle giren Behzat Ç, 6 yıl aradan sonra tekrar ekrana geliyor. 

Behzat Ç dijital platformdan yayın yapan BluTV’de seyirci ile buluşacak. Dizinin yapımcısı İnter Medya. Senaryosu önceki yıllarda olduğu gibi Ercan Mehmet Erdem tarafından yazılıyor. Yönetmen koltuğunda Serdar Akar bulunuyor. 

Behzat Ç yeni sezon fragmanında Neşat Ertaş türküsü kullanıldı. Yolcu, adlı türkü adeta Behzat Ç’nin hayat hikayesine atıfta bulunuyor. Dizide sık sık Neşat Ertaş türküleri dinlemeye alışık olan izleyiciye, tanıtımda da aynı dille seslenildi. Neşat Ertaş’ın Yolcu adlı türküsünü dinleyebilirsiniz:

 

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.