Biricik Suden direk dansı eleştirilerine cevap verdi

Mazhar Alanson’un eşi Biricik Suden direk dansı yaptı. Sosyal medyadan yaptığı paylaşıma sert eleştiriler geldi. Biricik Suden gelen eleştirilere yine sosyal medyadan cevap verdi.

Biricik Suden direk dansı eleştirilerine cevap verdi

Biricik Suden direk dansı eleştirilerine cevap verdi. Mazhar Alanson’un eşi Biricik Suden direk dansı yaptığı videoyu sosyal medyadan paylaştı. Ardından da tepkiler geldi. 

Mazhar Alanson ve Biricik Suden takipçilerinden ağır eleştirilere maruz kaldı. Eleştirilerin ardından Biricik Suden cevap verdi…

MFÖ grubunun solistlerinden Mazhar Alanson’un eşi Biricik Suden, kendine has tarzıyla dikkat çekiyor ve bunları da sosyal medyadan paylaşıyor. 

Biricik Suden geçtiğimiz günlerde ise herkesin dikkatini çeken bir paylaşımda bulundu. Biricik Suden direk dansı yaptığı videoyu Instagram hesabından paylaştı.

Kısa şortuyla direk dansı yapan Suden paylaşımının ardından takipçilerinden gelen ağır eleştirilere maruz kaldı. 

Direk dansı eleştirilerine cevap 

Yaptığı dansı cinsellikle bağdaştıran takipçilerine Suden’den, hem naif, hem de sert bir yanıt geldi. Suden, yaptığı spor ve dansın cinsellikle bir ilgisi olmadığını belirterek takipçilerine şöyle seslendi: “Gelen bazı sorulara cevaben: Bu oldukça zor, güç, denge ve teknik gerektiren bir spor. Cinsellik için direklere sarılmaya hiç ihtiyacım yok. Sizlerin de olmasın inşallah” 

Eşinin sinirlenmesine kıyamayan Mazhar Alanson ise, açıklamaya birden çok alkış emojisi ekleyerek, karısına destek olduğunu gösterdi.

İşte Biricik Suden’in direk dans görüntüleri

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.