Birim Bozok tablolarında doğa aşkı

Tablolarında ağırlıklı olarak doğayı konu alan, renkli çizgileriyle tanınan ünlü ressam Birim Bozok, Etiler Keyart Project sanat galerisinde Dünya Sanat Günü ve doğum gününü sanatsever dostlarıyla birlikte kutlayarak “Birim’in Renkli Dünyası” adlı yeni sergisini açtı.

Kendini en iyi renklerle ifade ettiğini ve doğada kendini bulduğunu söyleyen Bozok, doğa aşkını ve renklerle yarattığı özel dünyayı 30 Nisan’a kadar devam edecek olan sergisinde yansıttığını söyledi.

Ödüle doymayan Birim Bozok sergisine hazırlanırken Ressamlar Derneği tarafından takdim edilen ödülünü alarak başarısını bir kez daha taçlandırdı. Doğa aşkının yansımalarını tablolarında görünür kılan ressam Birim Bozok yeni bir sergiyle sanat severlerle buluştu.

Tablolarında ağırlıklı olarak doğayı konu alan, renkli çizgileriyle tanınan ünlü ressam Birim Bozok’un sergisi 15 Nisan’da Etiler Keyart Project sanat galerisinde açıldı. 

Kendini en iyi renklerle ifade ettiğini ve doğada kendini bulduğunu söyleyen Bozok, doğa aşkını ve renklerle yarattığı özel dünyayı 15 gün devam edecek olan sergisinde yansıttığını söyledi.

Ödüle doymayan Birim Bozok sergisine hazırlanırken geçtiğimiz günlerde ise Ressamlar Derneği tarafından ödülünü alarak başarısını bir kez daha taçlandırdı.

birim bozok

birim bozok

 

ETİKETLER: , ,
Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.