Britney Spears ABD Kongresi’nde konuşacak

19.02.2022
A+
A-

Babasının 13 sene süren vasiliğinden kurtulduğunu açıklayan Britney Spears, ABD Kongresi’nde konuşma yapmak üzere davet edildi.

Britney Spears ABD Kongresi’nde konuşacak

Britney Spears ABD Kongresi’nde konuşacak. ABD Kongresi, babasının 13 sene süren vasiliğinden kurtulduğunu açıklayan Britney Spears’ı konuşma yapmak üzere davet etti. 

Ünlü şarkıcı Britney Spears ve avukatı Mathew Rosengart, ABD Kongresi tarafından davet edildi. Kongre Üyesi Charlie Crist ve Eric Swalwell, Spears ve avukatını tebrik ettikten sonra “Nihayet Kasım ayında vesayet sürecinizi tamamen sona erdirebildiğiniz için mutlu olduğumuzu söylemeye gerek yok. Adalete giden yolculuğunuz, vasilik süreci tarafından uygunsuz bir şekilde susturulan birçok kişiye ilham verecek ve onları güçlendirecek” dedi.

Spears davet mektubunu yayınladı. Gurur duyduğunu ancak henüz iyileşme aşamasında olduğunu dile getiren Spears, “Mektup sayesinde, hayatımda ilk kez duyulduğumu ve önemli olduğumu hissettim” dedi.

“Ailenin sana karşı olduğu bir dünyada, bunu anlayan ve empati gösteren insanları bulmak gerçekten zor” diyen Spears ayrıca, Kongre’ye davet nedeniyle teşekkür etti.

Kongre üyeleri, Spears’a yazdıkları mektupta şu ifadelere yer verdi: “Sizi ve avukatınızı, adalete nasıl ulaştığınızı kendi sözlerinizle anlatmak için karşılıklı olarak uygun bir zamanda Kongre’de bizimle görüşmeye kişisel olarak davet etmek istedik. Hikâyenizin, sizden ve sanatınızdan halihazırda ilham alan milyonların dışında sayısız kişiye güç vereceğine şüphe yok. Lütfen bilin ki, kendiniz için savaşmaktan başka bir şey yapmak zorunda değilsiniz, ancak isterseniz, vasilik sisteminde karşı karşıya kaldığınız duygusal ve finansal kargaşa hakkında daha fazla bilgi edinmekten memnuniyet duyarız”

ETİKETLER:
Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.