Bülent Eczacıbaşı imza günü D&R Kanyon’da

30.11.2022
A+
A-

İş insanı Bülent Eczacıbaşı “Aklımızda Bulunsun” adlı kitabının imza günü ve tanıtımı için okurlarla buluşuyor.

Bülent Eczacıbaşı imza günü D&R Kanyon’da… İş insanı ve Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı yeni kitabının tanıtımı için 8 Aralık Perşembe günü D&R Kanyon’da okurlarıyla buluşacak.

Yarım yüzyıla yakın bir çalışma, okuma ve düşünme serüveninden sıra dışı saptamalar, anlamlı sorular, kışkırtıcı görüşler barındıran Aklımızda Bulunsun iş hayatıyla ilgili bir kaynak kitap niteliğinde.

Liderlikten iş ahlakına, şirketlerde mizah kültüründen kapitalizmin geleceğine, karar almada duyguların rolünden özel kesim-devlet ilişkisine geniş bir konu yelpazesi bulunan Aklımızda Bulunsun, her biri dört-beş sayfalık 40 denemeden oluşuyor.

Konuları hem küresel hem de yerel boyutlarıyla ele alan Eczacıbaşı, aktarımlarını kişisel anekdotlarla renklendiriyor, keyifli bir sohbet üslubuyla tartışıyor. Böylece hepimizin ‘Aklımızda Bulunsun’ diyeceği tecrübelerini paylaşıyor.

Aklımızda Bulunsun imza günü, 8 Aralık Perşembe günü Kanyon D&R ev sahipliğinde saat:17.00’de gerçekleştirilecek.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.