Bursa Kitap Fuarı’nın onur konuğu Cemil Kavukçu

09.02.2017
A+
A-

Bu yıl onbeşincisi düzenlenecek olan Bursa Kitap Fuarı’nın onur konuğu öykü yazarı Cemil Kavukçu oldu. Fuar 18-26 Mart 2017 tarihleri arasında açık kalacak.

Bursa Kitap Fuarı’nın onur konuğu Cemil Kavukçu olacak. Bu yıl 15’inci yaşını kutlamaya hazırlanan Bursa Kitap Fuarı 18-26 Mart 2017 tarihleri arasında düzenlenecek. Dokuz gün sürecek olan fuarda yazar söyleşileri, imza günleri düzenlenecek. Kitapseverlerle yazarların, kitapların coşkulu buluşmasında Bursa’da bu yıl Cemil Kavukçu konuşulacak. 

Bursa Kitap Fuarı’nın ilk onur konuğu öykü yazarı Cemil Kavukçu olacak. Fuar süresince düzenlenecek panel ve söyleşilerde Cemil Kavukçu’nun edebiyatı, öyküleri ve yaşamı ele alınırken bir de TÜYAP tarafından armağan kitap hazırlanacak.

Fuara 300 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılacak. Bursa Kitap Fuarı, söyleşi, panel ve çocuk etkinliklerinden oluşan 80 kültür etkinliğine ev sahipliği yapacak. 

TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş. tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği beraberinde hazırlanan Bursa 15. Kitap Fuarı, TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kitap dünyasını bir araya getirecek. 

Fuar Ziyaret Saatleri

Bursa 15. Kitap Fuarı, her gün 10.00-19.30 saatleri arasında, son gün ise 19.00’a kadar ziyaret edilebilir. Fuara giriş ücretsizdir.

 

Editör: Serdar Tunaboylu

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.