Çağan Irmak yeni filmi Selim Bey’in Yolculuğu

09.11.2019
A+
A-

Çağan Irmak, Selim Bey’in Yolculuğu adlı yeni filmi için başrol oyuncularını belirledi. Farah Zeynep Abdullan ve Haluk Bilginer filmin başrollerinde oynayacak.

Çağan Irmak yeni filmi Selim Bey’in Yolculuğu için çalışmalara başladı. Filmin başrollerinde Farah Zeynep Abdullah ile Haluk Bilginer oynayacak. 

Yaptığı filmlerle adından söz ettirmeyi başaran Çağan Irmak, yeni filmi için kolları sıvadı. Çağan Irmak, Selim Bey’in Yolculuğu adlı filmin başrol oyuncularını belirledi.

Daha önce de birlikte çalıştığı Farah Zeynep Abdullah, Selim Bey’in Yolculuğu filminde başrolde olacak. Sinemanın genç yeteneklerinden Farah Zeynep Abdullah, Çağan Irmak’la 2014 yapımı ‘Unutursam Fısılda’ filminde de birlikte çalışmıştı.

Çağan Irmak, en son ‘Bizi Hatırla’ adlı filmle seyircilerle buluşmuştu. ‘Issız Adam’, ‘Babam ve Oğlum’, ‘Dedemin İnsanları’ gibi iddialı yapımlara imza atan Çağan Irmak, şimdi Selim Bey’in Yolculuğu için çalışmalara başladı. 

Selim Bey’in Yolculuğu filminin konusu ne? Şu anda filmle ilgili detaylı bilgi bulunmuyor. 

Selim Bey’in Yolculuğu filminin başrolünde Farah Zeynep Abdullah ile birlikte Haluk Bilginer rol alacak. Usta oyuncu Haluk Bilginer, Şahsiyet dizisinde sergilediği performansla Uluslararası Emmy Ödülleri’nde aday gösterilmişti. 

Selim Bey’in Yolculuğu filminin detayları belli oldukça sizlerle paylaşacağız. 

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.