Cardi B. boşanma davasında ne istedi şartı ne

İki ünlü rapçi boşanıyor. Cardi B. ile Offset üç yıllık evliliklerini bitiriyor. Dünyaca ünlü iki ismin boşanması sırasında neler yaşanacak? Cardi B. boşanma davasında ne istiyor?

Cardi B. boşanma davasında ne istedi? Boşanırken şartları ne oldu? Grammy ödüllü rapçi Cardi B. üç yıllık evliliğini bitiriyor. Sahne adı Cardi B. olan Belcalis Almanzar, kendisi gibi ünlü bir rapçi olan Offset ile 2017 yılında evlenmişti. 

Gerçek adı Kiari Kendrell Cephus olan Offset ile Cardi B. evliliklerini noktalıyorlar. 

Card B. son dönemde Muhteşem Yüzyıl hayranlığıyla gündeme gelmişti. Cardi B. boşanma davası magazin dünyasının hayli gündemini meşgul edecek. Dava açıldı. 

Cardi B. Offset evliliğinden bir kız çocuğu dünyaya geldi. Çift, kızlarına Kulture Kiari Cephus adını verdi. 2018 yılında dünyaya gelen Kulture Kiari Cephus her boşanmada olduğu gibi ‘velayet’ konusuyla gündeme getirildi. 

Cardi B. boşanma davasında küçük kızının tam velayetini üzerine almak istedi. Ayrıca Offset’ten de çocuğun bakımı için maddi destek talep etti. 

Grammy ödüllü Cardi B. boşanma davası açtı. Dosyada yazılanlardan Cardi B. ile Offset’in bir süredir ayrı yaşadıkları ortaya çıktı. Cardi B. başvurusunda “geri dönülmez şekilde kırgın” olduğu için boşanma kararı verdiğini ifade etti.  
 

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.