Cem Yılmaz güldüremezse para almıyormuş

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, kendisini izlemeye gelenleri güldüremiyorsa para almadığını söyledi. Cem Yılmaz “Hak etmediğim bir şeyi almam. Parayı çıkarır geri veririm.” dedi.

Cem Yılmaz güldüremezse para almıyormuş

Cem Yılmaz güldüremezse para almıyormuş. Ünlü komedyen, sinema oyuncusu ve yönetmen Cem Yılmaz, “Hak etmediğim parayı almam” dedi. 

Swiss Otel’de düzenlenen Alışveriş Ekonomisi Zirvesi’ne katılan Cem Yılmaz, katılımcılara keyifli anlar yaşattı. Kendi hayatından örnekler veren Cem Yılmaz, “markalaşma” konusundaki kendince aksak olan bir konuyu sahneye taşıdı. 

Cem Yılmaz, markanın insan gibi konumlanmasının doğru bir “iletişim anlayışı” olmadığını belirterek “Markayı insanlaştırarak sevdirmek, diye bir şey var. Markayı alfa olarak kabul etmemeyle ilgili başka bir paranoya yaratılıyor. Şey gibi, markayı insan yapalım, insanlardan da bahsederken marka gibi davranalım. İnsanım ben, marka değilim ki” dedi. 

Gelen sorulardan biri “Yılda ne kadar kazanıyorsunuz?” oldu. Cem Yılmaz’ın cevabında espiri ve samimiyet bir aradaydı. Önce “Bakmam lazım… Mesela 1984 yılında 500 TL’ydi. Kötü değil, birkaç milyon dolar kazanıyorumdur herhalde…” dedi. Ardından devam etti: “Parayla ilişkimiz kötü, anlamakta güçlük çekiyorum. Hak etmediğim bir şeyi almam. Diyelim ki gösterimdeki performanstan memnun değilim, çıkarır parayı geri veririm. Öyle de bir insanım. Almam öyle parayı…” Bu sözleri salondan alkış aldı. 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.