Cem Yılmaz Yalıköy’deki villasına havuz yaptırdı

30.08.2021
A+
A-

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın sır gibi sakladığı villasına havuz yaptırdığı ortaya çıktı. Yalıköy’de Emel Sayın’dan satın aldığı villasına Cem Yılmaz görkemli bir havuz yaptırdı. Havuzu yapan firma yetkilileri Cem Yılmaz’la çektirdikleri fotoğrafı sosyal medyadan paylaşınca ünlü komedyenen sırrı da ortaya çıktı.

Cem Yılmaz Yalıköy’deki villasına havuz yaptırdı

Cem Yılmaz Yalıköy’deki villasına havuz yaptırdı. Ünlü komedyen Cem Yılmaz, geçtiğimiz şubat ayında Emel Sayın’ın Yalıköy’deki villasını satın aldığına dair iddialar ortaya atılmış ancak bu konuda açıklama gelmemişti.

İstanbul’un Çatalca ilçesine bağlı olan ormanlık bir bölgeyi kaplayan Yalıköy’deki villanın Cem Yılmaz tarafından satın alınıp alınmadığı muamma olarak kalmıştı. Şimdi bu muamma gerçeğe dönüştü. Cem Yılmaz’ın Emel Sayın’dan aldığı villaya havuz yapıldı.

Havuzun inşaatını tamamlayan ekibin sosyal medyadan yaptığı paylaşım, ünlü komedyenle ilgili gizli kalan gerçeğin ortayı çıkmasına neden oldu.

Emel Sayın’dan satın aldığı ve çam ağaçlarıyla çevrili villanın bahçesine Cem Yılmaz görkemli bir havuz yaptırdı. Cem Yılmaz Yalıköy’deki villasına tüm dekorasyon işlerinin tamamlanmasının ardından taşınacak.

Cem Yılmaz’ın Yalıköy’deki villasındaki havuz sosyal medyadan paylaşıldı. Havuzu yapan ekip Cem Yılmaz ile fotoğraf çektirip sosyal medyadan paylaşınca ünlü komedyenin sır gibi sakladığı villasıyla ilgili detaylar ortaya çıktı.

Cem Yılmaz Yalıköy ile İstanbul arasında bundan böyle mekik dokuyacağa benziyor. Cem Yılmaz Yalıköy villası hakkında henüz bir açıklama yapmadı. Magazin dünyasındaki ünlüler yatırımlarını sık sık emlak üzerine yapıyor. Cem Yılmaz Yalıköy’deki Emel Sayın’dan aldığı villasında yaşayacak. Özene bezen yaptırdığı havuzunda serinleyecek.

Yalıköy İstanbul’a yakın mesafede yer alıyor. Otoban üzerinden ulaşım da kolay. Cem Yılmaz havuzlu villasında hem dinlenecek hem çalışacak.

Cem Yılmaz’ın Yalıköy’deki villasına yaptırdığı havuz nasıl? Cem Yılmaz Yalıköy’deki villasına havuz yaptırdıktan sonra hatıra fotoğrafı çektirdi. Havuzu teslim alan ve çalışanlarla fotoğraf çektiren Cem Yılmaz mutlu görünüyordu. Yeni villasına taşınmak için gün sayan Cem Yılmaz, Yalıköy’deki villasında havuz inşaatı tamamlandı. 

Havuzu suyla doldurulan ve testi yapan, işini bitirdikten sonra ünlü komedyenle hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Emel Sayın’dan aldığı villası ile ilgili bugüne dek açıklama yapmayan Cem Yılmaz’ın sırrını havuzcular ortaya çıkardı. Cem Yılmaz’ın villasının arka bahçesindeki havuzun görüntüsü de paylaşıldı. 

Çam ağaçlarıyla çevrili, taştan yapılan villadaki restorasyon çalışmalarının devam ettiği de görüldü. 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.