CNR Kitap Fuarı 27 Şubat’ta

16.02.2015
A+
A-

250’nin üzerinde yayınevinin ve 600 markanın katılımıyla gerçekleşecek CNR Kitap Fuarı 27 Şubat’ta başlıyor. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İstanbul Büyük Şehir Belediyesi’nin de desteğiyle düzenlenen fuara toplam 600 marka katılacak.

Fuarda söyleşi, panel, çocuk etkinlikleri, sergi, imza günleri ve dinletilerle birlikte 550’nin üzerinde etkinlik gerçekleştirilecek.

Etkinlik bu yılki teması “Çanakkale Zaferi’nin 100. Yılı” Temaya uygun olarak etkinlikte Çanakkale Destanı üzerine yazılan şiirlerin dinletilecek.

Katılımcıların ilgisini ekecek bir diğer etkinlik ise, “Hababam Sınıfı Sergisi” olacak. Türk halkının hafızasına kazınan Hababam Sınıfı filminin oyuncularından sürpriz isimlerinin de katılması beklenen sergide, afiş, karikatür ve hiç görülmemiş set fotoğrafları sinemaseverlerin  beğenisine sunulacak.

Aralarında Ahmet Ümit, İskender Pala, İlber Ortaylı, İbrahim Tenekeci, Uğur Koşar, Büşra Küçük, Sinan Akyüz, gibi yüzlerce değerli yazarların konuk edileceği fuarda, çocuklar için de sürpriz etkinlikler olacak. Ana Michelle Sarı, özel hazırladığı oyun hamuru sanat gösterisi ile çocuklara eğlenceli anlar yaşatacak.

Bölgesinde “En yenilikçi kitap fuarı” hedefiyle projelendirilen “CNR Kitap Fuarı” 27 Şubat- 8 Mart tarihleri arasında, Yeşilköy’deki CNR EXPO’da kitapseverlerle buluşacak.

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.