Çukurova Kitap Fuarı zamanı yaklaştı

13.12.2016
A+
A-

Çukurova Kitap Fuarı bu yıl 10’uncu yaşında kitapseverleri ağırlamaya hazırlanıyor. Adana’da düzenlenecek olan fuar 7-15 Ocak 2017 tarihleri arasında açık kalacak.

Adana’da bu yıl onuncusu düzenlenecek olan Çukurova Kitap Fuarı zamanı yaklaştı. 10. Çukurova Kitap Fuarı, TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Çukurova Kitap Fuarı kitap severleri 7-15 Ocak 2017 tarihleri arasında ağırlayacak. TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’ndeki kitap buluşmasının mimarları ise TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. ve  Türkiye Yayıncılar Birliği. Fuara destek olanlar ise Çufaş Çukurova Fuarcılık A.Ş., Adana Valiliği ve Adana Büyükşehir Belediyesi.  

Bu sene 10. yaşını kutlayacak olan Çukurova Kitap Fuarı dokuz gün süresince panel, söyleşi ve çocuk etkinlikleri gibi 70 kültür etkinliğinde 300 yazarı konuk edecek. Kitap fuarına başta İstanbul, Ankara ve İzmir’den olmak üzere yaklaşık 250 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılıyor.

Çukurova Kitap Fuarı’nı Takip Edin

Aralık ayı sonunda açıklanacak imza günleri ve etkinlik programına www.cukurovakitapfuari.com sitesinden ve facebook/cukurovakitap, twitter/kitapfuari ve instagram/kitapfuari hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

Girişin ücretsiz olduğu Çukurova 10. Kitap Fuarı, her gün 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir. Son gün kapanış saati ise 19.00’dur.

Editör: Pelin Çite

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.