Cüneyt Arkın Pera Müzikali’nde

24.10.2019
A+
A-

Atının üstünden inmeyen, elde kılıç akın üstüne akına katılan Malkoçoğlu Cüneyt Arkın, Pera Müzikali’nde sahnede rol alıyor.

Cüneyt Arkın Pera Müzikali’nde

Cüneyt Arkın Pera Müzikali’nde rol aldı. Türk sinemasının efsane isimlerinden Cüneyt Arkın, ilk kez bir müzikalle seyircinin karşısında olacak. “Malkoçoğlu Cüneyit” Müjdat Gezen’in yazıp yönettiği Pera Müzikali’nde rol alıyor. 

Pera Müzikali oyuncuları kostümlü olarak basının karşısına çıktı.

Pera Müzikali için oyunun sahneleneceği TİM Show Center’da kostümlü basın toplantısı düzenlendi. Barış Dinçel imzalı dekorun önünde gerçekleşen basın toplantısına tüm oyuncular kostümleriyle katıldılar.

Pera Müzikali tam bir ünlüler geçidi. Müzikalde Müjdat Gezen’in yanı sıra Cüneyt Arkın, Gönül Yazar, Kayhan Yıldızoğlu, Melike Demirağ, Melihat Gülses, Sevcan Orhan, Barış Taşkın gibi isimler rol alıyor. 110 kişilik geniş kadrosu bulunuyor. 

Pera Müzikali’nin afişi

“Pera Müzikali”, 3 Kasım 2019 Pazar günü saat 15.00’te TİM Show Center’da perdelerini açmaya hazırlanıyor. Müzikal, 1453’ten 2019’a İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki eğlence hayatını belgelerle, müzikle ve mizahla sahneye taşıyacak.

Pera Müzikali TİM Show Center’da seyirciyle buluşacak.

Müjdat Gezen, yazıp yönettiği yeni müzikalin başrollerini Cüneyt Arkın, Gönül Yazar ve Kayhan Yıldızoğlu gibi duayenlerle paylaşacak. Cüneyt Arkın’ın oğlu Kaan Arkın’ın babasıyla birlikte rol aldığı müzikalde, Levent Kırca ile Oya Başar’ın kızı Ayşe Kırca da sahne alacak. Fehmi Dalsaldı, Şebnem Schaefer, Nejat Uygur gibi ünlü isimlerle birlikte Barış Taşkın, Kıvanç Tiner, Yaşar Ayvacı, Seran Bilgi, Emre Özmen gibi sanatçılar ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi mezunları Sude Albayrak, Cengiz Gezgin ve Sonat Tokuç da “Pera Müzikali”nde seyirci karşısına çıkacak.

Müjdat Gezen, Pera Müzikali’ni yazdı yönetti ve rol aldı.

“Pera Müzikali”nde Melike Demirağ, Melihat Gülses, Ayben Erman, Sevcan Orhan, Yener Çevik ve Pelin Alptekin ise konuk ses sanatçıları olarak yer alacaklar. Avrupa şampiyonu ve dünya ikincisi milli güreşçi Okay Köksal’ın bir Türk güreşçisi rolünde seyirci karşısına çıkacağı müzikalde; Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim almış olan 2017 yılı Survivor yarışması şampiyonu Ogeday Girişken de rol alacak.

Cüneyt Arkın Pera Müzikali’nde oğlu ile birlikte rol aldı.

TİM Show Center’da 3, 17 ve 24 Kasım 2019 Pazar günleri saat 15.00’te sahnelenecek olan “Pera Müzikali”nin biletleri, Biletix’ten ve gişeden temin edilebilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cüneyt Arkın Pera Müzikali’nde rol aldı.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.