El Yapımı Aşk gülmek isteyenler için sahnede

13.02.2022
A+
A-

Çisil Oral’ın yazdığı ve rol aldığı Ev Yapımı Aşk adlı komedi tiyatroda gülmek isteyenler için… Oyunda Çisil Oral ile birlikte Yosi Mizrahi, Erbil Koru sahnede seyirciyle buluşuyor.

El Yapımı Aşk gülmek isteyenler için sahnede… Çisil Oral’ın yazdığı El Yapımı Aşk adlı komedi, Bakırköy Sahne 74’de prömiyer yaptı. 

El Yapımı Aşk adlı oyunun yönetmenliğini Murat Sarı yapıyor. Çisil Oral oyunu yazdığı gibi rol de alıyor. Çisil Oral sahnede Yosi Mizrahi ve Erbil Koru ile seyircinin karşısına çıkıyor. 

Seyircilere keyifli, eğlenceli bir komedi vadeden El Yapımı Aşk, 18 Şubat’ta Torium Sahne’de olacak. 

El Yapımı Aşk oyunun konusu

Komedi türündeki El Yapımı Aşk oyununun konusu şöyle:

Güzel bir hafta sonu geçirmek için, birbirleri ile evli olan sevgililerinin evine gelen barmen Deniz ve şarkıcı Deniz hiç de düşündükleri gibi bir hafta sonu geçirmeyeceklerdir. Tahmin etmedikleri gelişmeler onları beklemektedir.

Sevgilileriyle romantik hafta sonu hayali, yerini hem eğlenceli hem de gerilimli bir maceraya bırakır. Birbirlerinin şehir dışında iş gezisinde olacağını zanneden karı – koca gezileri iptal olunca yakalanmamak için kapıyı Deniz ve Deniz’in üzerine kilitleyip evden çıkmışlardır.

Evde bir yabancının daha olduğundan habersiz olan ikili ummadıkları bir anda karşılaşırlar. Kim olduklarını saklamak ve birbirlerinin kim olduğunu öğrenmek için pek çok numara denerler.

Bu esnada kapının bozulan alarmı yüzünden başlarına dert olan bir güvenlik görevlisi de olaya karışınca işler iyice sarpa sarar. Evden çıkmanın bir yolunu bulmaya çalışırken kendilerini bulabileceklerini hiç düşünmemişlerdir.

Evlilikler, boşanmalar, kadın-erkek ilişkilerinin bitmek bilmeyen gizemi, aşk, ihanet, yalanlar ve hayaller. Tüm bu yaşananlar Deniz’in harika bir şarkı yapmasına ve seyirciye Deniz’le birlikte bu şarkıyı söyleyerek hikayesini anlatmasına vesile olacaktır fakat magazin basını tüm bu yaşananları öğrenirse neler olacaktır?

Eğenceli ve muzip tavırlarıyla bilinen barmen Deniz ve klibinde giydiği kostümleriyle dikkat çeken pop şarkıcısı Deniz’in sırlarla ve hayallerle dolu hikayesine pek çok sürprizin eşlik ettiği bir komedi El Yapımı Aşk.

OYUNUN TÜRÜ: Komedi
OYNAYANLAR: Yosi Mizrahi, Çisil Oral, Erbil Koru
OYUNUN ADI: El Yapımı Aşk
YAZAN: Çisil Oral
YÖNETEN: Murat Sarı
MÜZİK: Orhan Enes Kuzu
AFİŞ TASARIM: Galip Aksular
YAPIM: Tiyatro Art

 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.