Emel Sayın Tarık Akan’ı duygu dolu sözlerle andı

Yeşilçam sinemasının unutulmaz ikililerindendi Emel Sayın ve Tarık Akan… Tarık Akan’ın ölümünün beşinci yıldönümünde Emel Sayın duygu dolu açıklamada bulundu.

Emel Sayın Tarık Akan’ı duygu dolu sözlerle andı. Yeşilçam sinemasında derin iz bırakan Tarık Akan’ın ölümünün beşinci yılında Emel Sayın duygu dolu bir açıklama yaptı.

Yeşilçam filmlerinin unutulmaz oyuncusu ve sanat müziğimizin yaşayan efsane isimlerinden Emel Sayın, önceki gün Etiler’de bir alışveriş merkezi çıkışı görüntülendi. Gazeteciler Emel Sayın’la ayak üstü röportaj yaptı. Ünlü sanatçıya eski aşkı ve unutulmaz oyuncu Tarkan Akan hakkında sorular soruldu.

Usta sanatçı Emel Sayın, aşkları bir döneme damga vuran Tarık Akan hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Emel Sayın Tarık Akan’ın beşinci ölüm yıl dönümünü nedeniyle duygu ve düşüncelerini açıkladı. Sayın, “Tarık’ı kaybettiğime halen inanamıyorum. Yeri kolay kolay dolmayacak bir isim. O her zaman aklımda. Onu hiç unutmayacağım” diyerek duygulandırdı.

Emel Sayın konuşmasının devamında “Tarık ile apayrı bir durumdu bizimkisi. Bir duygusal bağ vardı. Tarık’ı kaybetmek çok zor geldi bana” dedi. Emel Sayın’ın Tarık Akan hakkında konuşurken gözleri doldu.

Akciğer kanseri olan Tarık Akan, 16 Eylül 2016 tarihinde hayata gözlerini yummuştu.

ETİKETLER: ,
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.