Erkin Koray’ın cenazesi ve son yolculuğu

Erkin Koray’ın cenazesi ne zaman? Erkin Koray’ın naaşı nerede defnedilecek? Son yolculuğu için tören düzenlenecek mi? Kızı Damla Koray’dan kısa açıklama…

Türk rock müziğinin efsane ismi Erkin Koray’ın vefatı müzik dünyasında ve hayranları arasında derin üzüntü yarattı. Erkin Koray’ın vefatı sonrası şimdi merak edilen ise cenazesinin nerede defnedileceği.

Erkin Koray’ın cenazesi ve uğrama töreni hakkında kızı Damla Koray’dan kısa bir açıklama geldi. Erkin Koray’ın cenazesinin nereden kaldırılacağı ve nerede defnedileceği merak ediliyordu.

Damla Koray babası için bir tören yapılmayacağını belirterek, hayranlar adına daha sonra bir anma etkinliği düzenleneceğini duyurdu.

ERKİN KORAY’IN CENAZESİ İLE İLGİLİ AYRINTILAR BELLİ OLDU! TIKLAYIN… 

ETİKETLER: ,
Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.