Eskişehir’de senfoni için bilet kuyruğu Türkiye gündeminde

Eskişehir’den sosyal medyaya yayılan bekleyen insanların oluşturduğu uzun kuyruk fotoğrafının sırrı ortaya çıktı. O kuyrukta bekleyenlerin amacı senfoni konseri için bilet almaktı.

Eskişehir’de senfoni için bilet kuyruğu Türkiye gündeminde

Eskişehir’de senfoni için bilet kuyruğu Türkiye gündeminde yerini aldı. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın 9-10 Mart tarihlerinde vereceği konserin biletlerine yoğun rağbet oldu. 

Konser öncesi satışa çıkan biletleri alabilmek için sanatseverler uzun bir kuyruk oluşturdu. 2 Eylül Caddesi üzerindeki Turgut Özakman Gişesi’nde satışa çıkan biletlerden alabilmek için sanatseverler cadde boyuncu kuyrukta bekledi. 

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası 2002 yılında kuruldu. Orkestranın 9-10 Mart tarihlerinde düzenleyeceği konserin duyurusu yapıldı. Konser biletleri 2 Eylül Caddesi üzerindeki Turgut Özakman Gişesi’nde satışa konuldu.

Biletler için saat 11.00’den itibaren gişe önüne gelenlerin bekleyişiyle uzun bir kuyruk oluştu. 

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın konseri için uzun kuyruk oluştu.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, senfoni konserleri ve tiyatrolara gösterilen ilgiden büyük memnuniyet duyduklarını ifade etti. Büyükerşen “Senforock konserini daha önce 2 kez düzenledik. Ancak gerçekten büyük bir talep vardı. Biz de hemşehrilerimizi kırmadık ve 9-10 Mart tarihlerinde Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde tekrar sanatseverlerle buluşturuyoruz. 2000’li yılların başında büyük emeklerle kurduğumuz Orkestramız ve Şehir Tiyatrolarımız bugün biletler için kuyruklar oluşturan kurumlar haline gelmesinden gurur duyuyoruz. Ne mutlu bizlere, ne mutlu Eskişehirliler’e” dedi.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın konser biletleri öğrenciler için 5 liradan, halk için 7,5 liradan satılıyor.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.