Gülşen Lolipop şarkısı için lopipop yalarken çektirdiği fotoğrafı

Pop müziğin çok tartışılan seslerinden Gülşen, kıyafetleriyle dikkat çekerken şimdi de Lolipop adlı şarkısına çektirdiği fotoğrafıyla gündemde.

Gülşen Lolipop  şarkısı için lopipop yalarken çektirdiği fotoğrafı

Gülşen Lolipop şarkısı için lopipop yalarken çektirdiği fotoğrafı sosyal medya gündeminde yoğun tepki alıyor. Popüler şarkıcı Gülşen, şarkılarıyla olduğu kadar sahne kıyafetleriyle de sık sık gündeme geliyor.

Sahnede giydiği cesur kıyafetleri ve tarzıyla Gülşen sık sık magazin dünyasının ilk sırasında yer alıyor. Hatta öyle ki kıyafetlerinin açıklığı nedeniyle sanat dünyasındaki meslektaşları tarafından da eleştiriliyor. Ülke gündeminde tartışmalara kadar varan Gülşen’in sahnedeki çıplaklığından sonra şimdi de yeni şarkısı için çektirdiği fotoğraf gündemde.

Gülşen Lolipop adlı şarkısı için stüdyoda özel pozlar verdi. Lolipop adlı şarkısıyla örtüşecek şekilde Gülşen elinde pembe bir lolipopu yalarken fotoğraf çektirdi. Gülşen’in lolipoplu fotoğrafı şarkının albüm kapağında kullanılacak.

Fotoğraflar sosyal medyada hızla yayıldı ve daha şarkı piyasaya sürülmeden Gülşen ile ilgili tartışmalar alevlendi.

Daha birkaç gün önce konserini izleyen seyircilerden birinin kucağına oturarak şarkı söyleyen ve dans eden Gülşen bu kez lolipoplu fotoğrafıyla gündemde.

Gülşen Lolipop adlı şarkısı için çektirdiği bu özel pozu albümünün kapağına bastırdı. 45 yaşındaki cesur şarkıcı Gülşen’in Lolipop adlı şarkısı 10 Mart’ta müzikseverlerle paylaşılacak. 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.