Gülşen’in Lolipop fotoğrafı çok utanç verici

11.03.2022
A+
A-

Gülşen’in Lolipop adlı şarkısı için çektirdiği fotoğrafı tartışılmaya devam ediyor. Bu kez Seren Serengil ve Arto lolipoplu fotoğrafı değerlendirerek Gülşen için ağır ifadeler kullandılar.

Gülşen’in Lolipop fotoğrafı çok utanç verici… Bu sözlerin sahibi magazin dünyasının geçmişten beri tartışmalı isimlerinden biri olan Seren Serengil…

Seren Serengil ve Arto bir televizyon kanalında birlikte program yapıyor. Programda magazin gündemindeki konular değerlendiriliyor. Magazin dünyasında son günlerin en çok konuşulan konularından biri de pop şarkıcısı Gülşen’in lolipoplu fotoğrafı…

Gülşen ‘Lolipop’ adlı şarkısı için bir kapak fotoğrafı çektirmiş ve sosyal medyada paylaşılmıştı. Şarkının kapak fotoğrafı için Gülşen lolipop yalarken fotoğraf çektirmişti. Fotoğraf sosyal medyada tartışmaların ortasına oturdu. Haliyle magazin gündeminin de… 

Gülşen sahnedeki cesur kıyafetleri ile de geçtiğimiz haftalarda sadece magazin dünyasının değil ülke gündeminin de tartışma yaratan konularının arasına girmişti. 

Gülşen’in Lolipop adlı şarkısı için çektirdiği bu fotoğrafı gören Seren Serengil ve Arto da ağır ifadelerle eleştiride bulundular.

Seren Serengil, programda öyle imalarda bulundu ki yenilir yutulur türden değil. 

Seksi pozları ortaya çıkan Gülşen’e Seren Serengil ve Arto şoke eden ifadelerle tepki gösterdi.

Seren Serengil, Gülşen’in lolipoplu fotoğrafını konuşurken şarkıcıya porno yıldızı imasında bulundu: “Amsterdam’da bir kafede masanın üstüne kötü bir dergi gördüm. İğrenç, kapaktaki kadın aynı poz sadece göğüs uçlarını kapamış. Çok çirkin artık… Çok utanç verici. Bunlar artık kocası çok geniş olmak lazım. Lolipop’taki şey yıldızı gibi derler ya şey yıldızı gibi.” 

 

Arto da Seren Serengil’e destek vererek Gülşen için “Açık ilişki mi yaşıyor acaba?” diyerek konuyu bir adım daha öteye taşıdı. 

Seren Serengil, konuşmasına devam ederek “Bunun ötesi bunun filmi. Bunun klibini düşünemiyorum” dedi.

Gülşen, geçtiğimiz günlerde bir konserinde kucak dansı yapmış ve dikkatleri üzerine çekmişti…

 

 

 

 

 

 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.