Hakan Günday Zamir romanından tadımlık sayfalar paylaştı

Kendine has okur kitlesini yaratmayı başaran Hakan Günday’ın yeni romanı Zamir okurlarla buluşmaya hazır. Romanın ön satışı başladı. Hakan Günday Zamir ile ilgili tadımlık sayfaları sosyal medyadan paylaştı.

Hakan Günday Zamir romanından tadımlık sayfalar paylaştı. 2000 yılında çıkardığı ilk romanı Kinyas ve Kayra ile edebiyat çevrelerinin ilgiyle takip etmeye başladığı Hakan Günday, dokuzuncu romanı ile okurlarla buluşuyor.

Kendine has bir okur kitlesi yaratmayı başaran Hakan Günday, Zargana (2002), Kinyas ve Kayra (2003), Piç (2003),  Malafa (2005), Azil (2007), Ziyan (2009), Az (2011), Daha (2013) adlı romanlarıyla edebiyat dünyamızda sağlam adımlarla yürümeyi başaran yazarlar arasında bulunuyor.

Hakan Günday Daha adlı romanıyla Fransa’nın saygın edebiyat ödüllerinden olan Médicis’in 2015 En İyi Yabancı Roman Ödülü’ne layık görülmüştü.

Hakan Günday’ın dokuzuncu romanı Zamir ön satışta. Okurlarla çok yakında buluşacak olan Zamir ile ilgili Hakan Günday kendi Twitter hesabından paylaşımlar yapıyor.

Hakan Günday Zamir romanından tadımlık sayfaları Twitter hesabından paylaştı.

Zamir romanının konusu

Doğan Kitap etiketiyle satışa sunulan Zamir ‘İnsan nasıl barışır?’ sorusunu irdeliyor. Kitabın tanıtımıyla ilgili şu ifadeler yer alıyor:

Yeni bir binyılın arifesinde, Birinci Dünya Barışı Vakfı’nda çalışan Zamir’in görevi ne pahasına olursa olsun savaşları durdurmaktır. Baş döndüren barış senaryoları, komplolar ve mücadeleler içinde Zamir şu soruya yanıt arar: İnsan nasıl barışır?

“Demek ki bu evrende her şey bir şarapnel. Ve genişlemekte olan, aslında bir şarapnel bulutu. Demek ki Samanyolu ve içindeki güneş ve etrafındaki dünya ve üzerindeki insan ve aklındaki her şey bir şarapnel. Düşüncesi, inancı, duygusu, icadı, hepsi. Demek ki insan insana saplanmak için var… Zaten öyle olmasaydı bu kitap olmazdı.”

Hakan Günday Zamir romanıyla ilgili paylaşımlar yapıyor

Hakan Günday sosyal medya hesabından Zamir ile ilgili paylaşımlar yapıyor. Günday Zamir romanından tadımlık sayfaları takipçilerine sundu. 

Aşağıda Hakan Günday’ın Zamir romanından tadımlık sayfaları okuyabilirsiniz. 

 

ETİKETLER: ,
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.