Haluk Bilginer Uysallar dizisinde Uğur Yücel ile başrolde

02.03.2022
A+
A-

Netflix yapımı Uysallar dizisinin yayın tarihi belli oldu. Dizinin başrollerinde Haluk Bilginer ve Uğur Yücel yer alıyor.

Haluk Bilginer Uysallar dizisinde Uğur Yücel ile başrolde… Netflix yapımı Uysallar dizisinin yayın tarihi belli oldu. Uysallar dizisinin yönetmenliğini Onur Saylak üstleniyor.

Uysallar dizisinde Haluk Bilginer ve Uğur Yücel başrolleri paylaşıyor…

Dijital yayın platformu Netflix’in yeni dizisi ‘Uysallar’ın yayın tarihi açıklandı.

Uysallar dizisinde Haluk Bilginer ve Uğur Yücel‘in yanı sıra Öner Erkan, Songül Öden de başrollerde yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Umut Yeşildağ, Nilay Yeral, Bilyana Jovanovska, Serkan Altunorak, İbrahim Selim, Nezaket Erden bulunuyor.

Uysallar dizisi ne zaman yayınlanacak? Sorunun cevabını Netflix paylaştı. Uysallar dizisi 30 Mart’ta ekranda olacak.

Uysallar dizisindeki rol paylaşımı şöyle:

Haluk Bilginer (Berhudar)

Uğur Yücel (Olcay Uysal)

Öner Eran (Oktay Uysal)

Songül Öden (Nil Uysal)

Umut Yeşildağ (Ege Uysal)

Nilay Yeral (Ece Uysal)

Bilyana Jovanovska (Sofia)

Serkan Altunorak (Suat)

İbrahim Selim (Mert)

Nezaket Erden (Yağmur)

Uysallar dizisinin konusu 

Uysallar dizisinin konusu merak ediliyordu. Netflix’te ekrana gelecek olan Uysallar dizisinin konusu zengin bir mimarın ailesi ve çevresinde geçenleri işliyor. 

‘Uysallar’, 2020 yılında çarpık kentsel dönüşümlü İstanbul’un keşfedilmemiş sokaklarında ve yükselmeye devam eden plaza, rezidanslarında geçen, üst orta sınıf mimar Oktay Uysal’ın ve onun geniş sayılabilecek ailesinin kim olduğunu sorgulama ve uyanış hikayesidir.

Uysal ailesi ideal bir aile gibi gözükebilir, ancak her birinin birbirinden gizlediği ikili hayatları vardır. Aile üyeleri birbirlerinden habersiz, hayal ettikleri hayatları yaşarken, onların trajik, komik ve karanlık yanlarıyla tanışırız.

‘Uysallar’, arka planda İstanbul’un tanımlanamayan şehir görselliğinde izleyiciye alternatif bir aile hikayesi sunarken aynı zamanda “Ben en son ne zaman mutluydum?” diye sordurtacaktır.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.