Hande Erçel Murat Akdoğan aşkına yelken açtı

16.03.2021
A+
A-

Ünlü oyuncu Hande Erçel yeni aşka yelken açtı. Magazin kulislerine düşen bomba gibi iddaya göre Hande Erçel işadamı Murat Akdoğan ile gizli bir aşk yaşıyor.

Hande Erçel Murat Akdoğan aşkına yelken açtı… Ünlü oyuncu Hande Erçel’in işadamı Murat Erçel ile aşk hayatı yaşadığı magazin dünyasında haber olarak yer almaya başladı. 

Hande Erçel’in aşk hayatında ikinci Murat dönemi olarak espirili bir anlatımla haberleştirilen konuyla ilgili ‘iddianın’ ötesine henüz geçilmiş değil. Çünkü Hande Erçel’in sevgilisi Murat Akdoğan ile gizli buluştuğu ve henüz görüntülenemedikleri belirtiliyor. 

Fox TV’de ekrana gelen Sen Çal Kapımı adlı dizide Kerem Bürsin ile başrol oynayan ünlü model ve oyuncu Hande Erçel’in gizli sevgilisi ile ilgili iddia şu:

Hande Erçel Murat Akdoğan aşkı yaklaşık 1 ay önce başladı.

Dizilerin en çok konuşulan güzel oyuncuları arasında yer alan Hande Erçel’in yeni aşka yelken açtığı kulislere bomba gibi düştü. Son zamanlarda çok yakıştırıldığı gibi Kerem Bürsin ile değil de zengin bir işadamı ile birlikte olduğu kulislerde konuşuluyor. 

Oynadığı dizilerle ve birlikte olduğu ünlü isimlerle gündemden düşmeyen Hande Erçel’in gizli sevgilisinin olduğu ortaya çıktı. Özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Hande Erçel şarkıcı Murat Dalkılıç ile uzun soluklu ilişki yaşamıştı.

Bu ilişkinin bitiminin ardından ise Kerem Bürsin ile aşk dedikodularıyla hemen hergün magazin medyasında yer alan Hande Erçel’le ile ilgili bomba gibi bir iddia kulislere düştü.

Kerem Bürsin ile yaptığı samimi paylaşımlarla aşk haberlerini alevlendiren Hande Erçel ‘sadece arkadaşız ‘dese de hayranları ikiliyi çok yakıştırıyordu. Ancak genç kadın sağ gösterip sol vurdu. Kulaktan kulağa yayılan dedikodulara göre Hande Erçel, bundan bir ay önce Murat Akdoğan isimli genç bir iş adamıyla aşk yaşamaya başladı.

Daha önce Murat Dalkılıç’la ilişki yaşayan Hande Erçel için “2. Murat dönemi yaşıyor” esprisi yapılıyor. 

Çok zengin bir ailenin oğlu olduğu öğrenilen Akdoğan’la ilişkisini gizli tutmaya çok dikkat eden güzel oyuncunun, genç işadamını Instagram’da takip ediyor olması da dedikoduları alevlendirdi.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.