Huysuz filmi Seyfi Dursonoğlu’nu anlatacak

Sahne adı Huysuz Virjin olan ünlü şov ve komedi adamı merhum Seyfi Dursunoğlu’nun hayatı film oluyor.

Huysuz filmi Seyfi Dursonoğlu’nu anlatacak. Huysuz Virjin filmi geliyor… Huysuz Virjin olan sahne adıyla tanınan Seyfi Dursunoğlu’nun hayatı film oluyor.

Önce sahnede ardından da televizyon ekranında ününü katlayan merhum Seyfi Dursunoğlu’nun hayatı film oluyor. Sahne adı Huysuz Virjin olan Seyfi Dursunoğlu’nun hayatına dair filmin çalışmaları başladı.

Çalışmaları başlayan Huysuz filminin danışmanlığını Armağan Çağlayan yapacak. Geçtiğimiz aylarda hayata veda eden Seyfi Dursunoğlu sinema filmiyle yeniden can bulacak. Filmin danışmanlığını Armağan Çağlayan üstlenecek.

Çağlayan ve Dursunoğlu Huysuz Şovu da birlikte çekmiş, Çağlayan usta isme veda ederken “Kusura bakmayın ama hayat bana biraz torpil geçti. ‘Huysuz’ bana hepinizden biraz daha fazla şey öğretti. Hepsi için sevgi, saygı, minnet ve hayranlıkla…” ifadelerini kullanmıştı.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.