İhsan Oktay Anar Tiamat romanı ile geliyor

15.01.2022
A+
A-

İhsan Oktay Anar, 8 yıl sonra yeni romanı Tiamat ile okurların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

İhsan Oktay Anar Tiamat romanı ile geliyor. Edebiyatımızın usta kalemlerinden İhsan Oktay Anar, 8 yıl sonra yeni romanı ile okurların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

İhsan Oktay Anar’ın yeni romanının adı açıklandı: Tiamat.

İhsan Oktay Anar Tiamat adlı romanı ile okurlarla kısa zaman sonra buluşacak. Bilindiği gibi ünlü yazar Yapı Kredi Yayınları’ndan Everest Yayınları’ya geçmişti. İhsan Oktay Anar’ın Tiamat adlı romanı Everest Yayınları’ndan çıkacak.

Everest Yayınları İhsan Oktay Anar’ın son romanının adını sosyal medya hesabından duyurdu. İhsan Oktay Anar’ın Tiamat romanının okurlarla buluşacağı tarih ise bildirilmedi.

Everest Yayınları sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda şöyle denildi: “Sevgili okurlarımız… İşte beklenen romanın adı… İhsan Oktay Anar çok yakında “Tiamat”la Everest’te!”

Sekiz yıl aradan sonra İhsan Oktay Anar Tiamat adlı yeni romanı ile okurlarla buluşacak.

İhsan Oktay Anar‘ın çok sevilen Puslu Kıtalar Atlası adlı kitabı 1995 yılında İletişim Yayınları‘ndan çıkmıştı. Yazar daha sonra Kitab-ül Hiyel, Efrâsiyâb’ın Hikâyeleri, Amat, Suskunlar, Yedinci Gün gibi romanlara imza atmış kendisine has bir okur kitlesi oluşturmuştu.

İhsan Oktay Anar’ın Tiamat romanın konusu da merak ediliyor. İhsan Oktay Anar daha önce Amat adlı bir romanı kaleme almıştı. Everest Yayınları’nın paylaşımının altına okurların yoğun ilgi mesajları geldi. Okurlar Timat romanın konusunu merak ediyor ve fikir yürütüyor. Kime okurlar Tiamat romanın Amat’ın devam ettiğini öne sürüyor. Bakalım Timat ne anlatıyor? 

 

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.