İlhan İrem’in sağlık durumu ağırlaştı yaşam mücadelesi veriyor

Türk pop müziğinin ustalarından İlhan İrem’in sağlık durumu ile ilgili paylaşılan ‘yaşam mücadelesi veriyor’ haberlerine, sanatçı sosyal medya hesabından cevap verdi.

İlhan İrem’in sağlık durumu ağırlaştı yaşam mücadelesi veriyor

İlhan İrem’in sağlık durumu ağırlaştı, yaşam mücadelesi veriyor. Pop müzik tarihimizde ayrı bir yeri olan İlhan İrem’den kötü haber geldi. Yaşam savaşı veren sanatçının yakınları dua istedi. 

Türk müziğinin duayen isimlerinden İlhan İrem’den kötü haber geldi. İlhan İrem uzun süredir diyaliz tedavisi görüyordu. Böbrek rahatsızlığı nedeniyle diyaliz tedavisi gören İlhan İrem’in son zamanlarda durumunun ağırlaştığı öğrenildi.

66 yaşındaki İlhan İrem’in sağlık durumunun iyiye gitmediği belirtilirken yakınlarının sevenlerinden dua istediği bildirildi. 2016 yılında rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan İrem, iki gün diyaliz makinasına bağlanmıştı.

Bu haberlerin ardından ise İlhan İrem’in Instagram hesabından bir paylaşım yapıldı. Sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafla hakkında çıkan iddialara karşılık veren İlhan İrem, gönderisine “Tüm zamansızlıkları içinde sevginin…(27 Şubat 2022)” notunu düştü. Ünlü sanatçının bu paylaşımı, hayranları ve sevenlerini umutlandırarak sevindirdi.

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

İlhan İrem (@ilhanirembir)’in paylaştığı bir gönderi

 

ETİKETLER:
Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.