İlker Kaleli piyano resitali ile karşımızda

Poyraz Karayel dizisindeki Poyraz rolüyle izleyicinin gönlünde taht kuran İlker Kaleli, hayranlarının karşısına müzisyen kimliği ile çıkıyor.

İlker Kaleli piyano resitali ile karşımızda. Televizyon dizileri arasında ‘sevilenler’ kategorisinin üst sıralarında yer alan Poyraz Karayel’in sıradışı ‘polisi’ İlker Kaleli, hayranlarına sürpriz yaptı.

Dizide edebiyat düşkünü daha doğrusu Oğuz Atay düşkünü Poyraz rolünü canlandıran İlker Kaleli, müzisyen tarafını hayranlarına gösterdi. Duygusal romantik Poyraz yani İlker Kaleli, gerçek hayatta sesiyle ve parmaklarıyla hayranlarından büyük beğeni aldı. 

POYRAZ KARAYEL’de EDEBİYAT VE KİTAP TUTKUSU – İlginizi çekebilir

İlker Kaleli, geçtiğimiz günlerde söylediği şarkı ve çaldığı gitarla hayranlarının karşısındaydı. Şimdi ise etkileyici piyano performansı ile…

İlker Kaleli’nin piyano resitalinin görüntüleri profesyonel çekim ve kurgu ile bir video kip havasında YouTube’da yayınlandı. İlker Kaleli, dünyaca ünlü klasik müzik bestekarı Bach’ın Luo Ni adlı eserini çaldı. 

İlker Kaleli’nin YouTube’da yayınlanan piyano klibinin yapımcısı ve yönetmeni Cem Talu. 

İlker Kaleli piyano performansını izleyebilirsiniz

 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.