Issız Adam Yunan sineması için çekildi

Türkiye’de vizyona girdiği sene çok ses getiren ve büyük bir fırtına koparan Issız Adam filminin Yunan versiyonu çekildi. Filmin galasına Çağan Irmak da katılıyor.

Issız Adam Yunan sineması için çekildi

Issız Adam Yunan sineması için çekildi. Türkiye’de vizyona girdiği dönem hayli ilgi gören Issız Adam adlı film Yunanistan’da yeniden çekildi. Yunan izleyici için çekilen filmin başrollerinde Yiannis Tsimitselis ve Katerian Geronikolou rol aldı. 

2008 yılında aylarca vizyonda kalan Çağan Irmak’ın yönettiği Issız Adam filmi bir anlamda yeniden doğuyor. Çağan Irmak’ın filminde Melis Birkan ve Cemal Hünal başrolleri paylaşmıştı. 

Çağan Irmak’ın yönettiği Issız Adam filmi vizyona girdiği sene büyük fırtanalar koparmıştı. Yunan seyirci için çekilen Issız Adam filminin yönetmenliğini Yiannis Papadakos yaptı.

Yiannis Tsimitselis ve Katerian Geronikolou’nun başrolünde olacağı film 1 Ocak 2020 tarihinde Yunanistan’da vizyona girecek.

Yunan oyuncularla yeniden çekilen film hem Türkiye hem de Yunanistan sinema tarihinde bir ilk olacak.

Çağan Irmak’ın ölümsüz eseri “Issız Adam” vizyona girdiği 2008 yılında aylarca vizyonda kalmış, o yılın en çok izlenen filmlerinden biri olmuştu.

Most Production yapımı film, başarılarına bir yenisini daha ekleyerek yurtdışında “remake” yapılan ilk Türk filmi oldu.

Yunanistan sineması “Issız Adam” fırtınası yaşayacak mı? Şimdi sorulan bu. Çünkü Issız Adam vizyona girdiği anda çok konuşulmuştu ülkemizdi. Aylarca vizyonda kalan film, Melis Birkan ve Cemal Hünal’ın çok da iyi oynamamalarına rağmen büyük ilgi görmüştü. Konusu ve tarzı ile sinema dünyasında olduğu kadar sosyal alanda da hayli gündem oluşturan Issız Adam, acaba Yunanistan’da da ses getirecek mi? 

Yiannis Tsimitselis ve Katerian Geronikolou’nun başrolünde olacağı filmin yönetmenliğini Yiannis Papadakos yaptı.

Filmin galası 16 Aralık akşamı Atina’da gerçekleşecek. Galaya filmin yapımcısı Mustafa Oğuz ve yönetmeni Çağan Irmak da davetli olarak katılacak.

Yunanistan’ın Issız Adam filmi 1 Ocak 2020 tarihinde Yunanistan’da vizyona girecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.