İyi Adamın 10 Günü yayın tarihi yeniden belirlendi

Mehmet Eroğlu’nun eserinden uyarlanan ve Netflix ekranında seyirciyle buluşacak olan “İyi Adamın 10 Günü” için yeni yayın tarihi belli oldu.

İyi Adamın 10 Günü yayın tarihi yeniden belirlendi. Mehmet Eroğlu’nun “İyi Adamın 10 Günü” adlı eseri Ay Yapım tarafından film olarak çekildi. Netflix ekranında seyirciyle buluşacak olan İyi Adamın 10 Günü adlı filmin yayın tarihi yeniden belirlendi. Yeniden diyoruz çünkü filmin yayın tarihi daha önce açıklanmış ama deprem felaketi nedeniyle gösterim ertelenmişti. 

Netflix’in yerli filmi İyi Adamın 10 Günü’nün yeni yayın tarihi açıklandı. İyi Adamın 10 Günü, 10 Şubat’ta yayına girecekti. Ülkemizde yaşanan deprem felaketinin ardından filmin gösterimi ertelenmişti.

Mehmet Eroğlu’nun aynı adlı romanlarından uyarlanan, Ay Yapım’ın yapımını üstlendiği üçlemenin birinci filmi İyi Adamın 10 Günü, 3 Mart Cuma günü yayında olacak.

Nejat İşler ve Uluç Bayraktar’ı Netflix’te ilk kez buluşturan yapımın oyuncu kadrosunda; İlayda Alişan, Şenay Gürler, Nur Fettahoğlu, Yurdaer Okur, Barış Falay, Esra Ronabar, İpek Türktan Kaynak, İlayda Akdoğan, Ata Artman, Gözde Kaya, Kaan Turgut, Erdal Yıldız, Rıza Kocaoğlu ve Kadir Çermik gibi başarılı isimler yer alıyor.

İyi Adamın 10 Günü neyi anlatıyor

Hayatınız boyunca kimseye zarar vermediyseniz gerçekten iyi bir insan olduğunuzu söyleyebilir misiniz?

Sadık (Nejat İşler), kötülüklerle dolu bir dünyada iyi bir adam olmak için çabalamaktadır. Şimdi bu sıra dışı özel dedektif, zorlu bir vakayı çözmeli ve bu süreçte yolunun kesiştiği dört kadına yardım etmelidir. Çetrefilli bir kayıp vakasına bulaşınca iyilikle kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşır ve Sadık iyi bir insan olmanın anlamını sorgulamaya başlar.

Mehmet Eroğlu imzalı roman üçlemesinden uyarlanan bu gerilim filmi; mafya adamları, insan kaçakçıları ve sadist katillerin dünyasına adım atan bir özel dedektifi konu alıyor.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.