Kadıköy’de çocuklara ara tatil eğlencesi

Çocukların bir haftalık tatil süresince eğlenceli zaman geçirebilmeleri için Kadıköy Belediyesi, kültür sanat merkezlerinde etkinlikler düzenliyor.

Kadıköy’de çocuklara ara tatil eğlencesi

Kadıköy’de çocuklara ara tatil eğlencesi Kadıköy Belediyesi’nin hediyesi… Kadıköy Belediyesi kültür merkezlerinde tiyatrodan film gösterimine, konserden illüzyon gösterisine pek çok etkinlik ara tatilde çocukları bekliyor.

18 Kasım’da bir haftalık tatile girecek olan öğrenciler için Kadıköy’de birbirinden keyifli gösteriler, eğlenceler düzenlenecek. Kadıköy Belediyesi kültür merkezileri 25 Kasım’a kadar sürecek ara tatilde çocukların ve onlarla birlikte ailelerinin katılabileceği bir birinden renkli etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

 Başta Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi olmak üzere Caddebostan, Kozyatağı ve Barış Manço kültür merkezlerinde düzenlenecek ara tatil etkinliklerinde ücretsiz olarak düzenlenecek atölye ve ailelere yönelik söyleşilerin yanı sıra farklı tiyatro topluluklarının oyunları ile Hollanda’nın prestijli film festivallerinden Klik Amsterdam Animasyon Festivali’nin özel seçkisi sözsüz kısa animasyonlar, illüzyon gösterileri yer alıyor.

Kadıköy Belediyesi kültür merkezlerinde yer alan ara tatil etkinliklerine dair bilgilere http://kultursanat.kadikoy.bel.tr/tr/kadikoyde-kultur-sanat adresinden ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.