Karanlığın Elli Tonu fragmanı Türkçe altyazılı

Erotik dram türündeki Karanlığın Elli Tonu filminin fragmanı Türkçe altyazılı olarak yayımlandı. Grinin Elli Tonu’nun devamı olan film 10 Şubat 2017’de vizyonda olacak.

Karanlığın Elli Tonu fragmanı Türkçe altyazılı olarak yayımlandı. Grinin Elli Tonu adıyla sinemalarda ilki geçtiğimiz yıllarda gösterime giren filmin ikincisi yakında izleyicilerle buluşacak. 

Grinin Elli Tonu filminin devamı olan Karanlığın Elli Tonu film fragmanı Türkçe altyazılı olarak yayımlandı. Çok konuşulan Grinin Elli Tonu filminden sonra devam eden macerayı sinemaseverler merakla bekliyor. Karanlığın Elli Tonu (Fifty Shades Darker) yepyeni fragmanı sinemaseverlerin ilgisine sunuldu. 

Dakota Johnson’ın canlandırdığı Anastasia Steele ve Jamie Dornan’ın hayat verdiği Christian Grey karakterlerinin şehvet oyunu yeni filmde devam ediyor.

Grinin Elli Tonu (Fifty Shades of Grey) filmi 2015 yılında, romandan sinemaya uyarlandı. Aynı adlı romanın sinemaya aktarılmış halini izleyiciler ilgiyle izlediler. Erotik dram türündeki film hayli tartışma çıkardı. Kimi sinema eleştirmenleri filmin vasat olduğunu dile getirirlerken, tamamen erotizme dayalı bir reklam ürünü olarak değerlendirdiler. 

Önce kitabının yayımlanıp ardından da büyük reklam bütçeleri ile sinemaya uyurlanan film beklenen gişe başarısına da ulaşmıştı. 

Şimdi serinin ikinci filmi olan Karanlığın Elli Tonu (Fifty Shades Darker) beyaz perdede yerini aldı. Filmin konsuna bakacak olursak: Anastasia tutkulu milyoner Christian Grey ile yaşadığı ilişkisini geride bırakmaya çalışmaktadır.

Ancak bu o kadar da kolay olmayacaktır. Çift yeniden bir araya gelir. Yaşadıkları zorluklar barışmalarıyla birlikte bitmeyecektir. Christian geçmişinden gelen şeytanları ile yüzleşmek zorunda kalacaktır. Anastasia da Grey’in geçmişinde kalan ancak onu unutmamış kadınların öfkeleriyle ve kıskançlıklarıyla karşı karşıya gelecektir. 

Erotik, Dram türündeki Karanlığın Elli Tonu (Fifty Shades Darker) filmin başrolünü Dakota Johnson ve Jamie Dornan paylaşırken kendilerine Tyler Hoechlin, Kim Basinger, Marcia Gay Harden ve Bella Heathcote gibi isimler eşlik ediyor.

Karanlığın Elli Tonu (Fifty Shades Darker) filmi 10 Şubat 2017´de sinemaseverlerle buluşacak.

Karanlığın Elli Tonu filminin Türkçe altyazılı fragmanı 

 

 

 

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.