Karanlıkta Bolero gerilim sevenler için

Erkan Sarıyıldız’ın yeni romanı Karanlıkta Bolero raflarda yerini aldı. Gerilim romanı sevenlerin keyifle okuyacağı bir roman…

Karanlıkta Bolero raflarda yerini aldı. Erkan Sarıyıldız’ın üçleme olarak yayınladığı roman serisinde yer alan Karanlıkta Bolero, macera ve gerilim sevenlerin keyifle okuyacağı bir roman. 

Anormal Kitap, Ayak İzlerim ve Tüy Gibi Hafif adlı kişisel gelişim kitaplarının yazarı  Dr. Erkan Sarıyıldız’ın “Her ruhun bir şarkısı vardır” adlı roman üçlemesinin “Sensiz Tango”dan sonra ikinci kitabı olan Karanlıkta Bolero, Destek Yayınları’ndan çıktı.

Maddi açıdan oldukça konforlu bir hayat yaşayan kriminal psikolog Ercan, şimdiye dek üç kadını öldüren ve cinayetlerin ardından yakalanan seri katil Onur’la yaptığı görüşmelerden sonra hayatının da giderek karmaşıklaşmaya başladığını görür. Artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Onur’dan çok etkilenen Ercan, daha önce hiç hissetmediği şeyler yakalar içinde.

Yaşamının yüzeyselliğinin farkına varan adam, böylece kendiyle yeniden tanışır. Karşısına çıkan esrarengiz ressam Umay’ın da yarattığı etkiyle içindeki ilkel, vahşi ve karanlık noktalara tutunur.  Bolero hayranı olan Ercan, tıpkı bu  müziğin yapısında da olduğu gibi derin ruhsal sarmallar deneyimler. Soğuk, sert, cüretkar ve çarpıcı anlatımıyla öne çıkan “Karanlık Bolero” karanlıktan aydınlığa değil, aydınlıktan karanlığa bir yolculuğa çıkarıyor okuru.

Korktuğunuz karanlık yanınızla sizi yüzleştirecek olan “Karanlık Bolero” merak uyandırıcı, gerilimli, çarpıcı ve tesiri geçmeyecek bir okuma serüveni vaat ediyor. 

Editör: Pelin Çite

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.