Keanu Reeves çizgi roman yazıyor

Kanadalı ünlü oyuncu Keanu Reeves 12 sayıdan oluşan çizgi roman yazıyor. Romanın kahramanı ABD hükümeti için çalışan bir savaşçı.

Keanu Reeves çizgi roman yazıyor

Keanu Reeves çizgi roman yazıyor. Kanadalı ünlü oyuncu Keanu Reeves çizgi roman serisi yazdığını açıkladı. Çizgi romanın adı “BRZRKR”.

Keanu Reeves’in açıklamasına göre çizgi romanın kahramanı ABD hükümeti için çalışan bir savaşçı. 12 sayıdan oluşacak olan BRZRKR adlı çizgi roman için Keanu Reeves, New York Times’ın en çok satan grafik romancısı Matt Kindt ile birlikte çalıştığını da söyledi.

Ünlü oyuncu Reeves, gençlik yıllarında Wolverine’i oynama hayalleri taşıdığını belirterek şimdiyse “Berzerker’i oynamayı çok seveceğini” söyledi. Reeves “Gerçekten bu çok eğlenceli bir hikaye. Eğer ben oynayamayacaksam, umarım başka biri bunu  oynayabilir” dedi.

Keanu Reeves şunları söyledi: “Çizgi romanları küçüklüğümden beri sevdim. Onların benim sanat hayatıma büyük etkisi oldu. Büyülü bir gerçeklik barındırıyor çizgi romanlar.  BRZRKR adlı çizgi romanımda babasının şiddete zorlamasından dolayı çağlar boyu savaşan ve merhamet duygusu ile tuzağa düşürülmüş, kendini bulmaya çalışan bir adamı yazdım.” 

 “BRZRKR” 12 sayıdan oluşacak. 7 Ekim’de aylık olarak yayımlanmaya başlayacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.